Sügisesed Ilulemmikud

Sunday, November 30, 2014

Täna toon Teieni need 8 ilutoodet, mis olid sel sügisel minu lemmikud.
Enamiku neist olen avastanud alles hiljuti, kuid on ka üks vana lemmik, ilma milleta ma enam ei saa.
1. Vestige Verdant näomaski teavad vist küll juba kõik vähegi Eesti kosmeetikat hindavad inimesed. Nii on ka see minu lemmik. Kuigi ma eriline maskitaja ei ole, siis see mask kohe kutsub ennast kasutama. 
2. Max Factor Skin Iluminizer jumestuskreem toonis 75 Golden. See on tõesti super hea ja sobib minu nahale imehästi.
3. Madara Daily Defence on minu viimase aja kõige lemmikum toode. Olen sellest varem natukene SIIN kirjutanud ka ja mu vaimustus pole senini kadunud. Peale selle jätkub seda tõsiselt kauaks. Kuigi tuub on ainult 60 ml ja olen seda kasutanud juba pea kaks kuud iga päev, siis ei näita ta veel otsa saamise märke. 
4. Yves Rocher Lash Plumping ripsmetuśś on üks vana hea lemmik. Hetkel on mul käsil juba kolmas või neljas. Kuigi olen vahepeal proovinud ka teisi, siis sellest paremat ma siiski leidnud ei ole. 
5. YSL Touche Éclat Radiant Touch valgustpeegeldav peitepliiats on ilmselt number 1 maailmas. Ja mina kiidan seda samuti. Kunagi ammu sain proovida selle toote testrit ja armusin. Kuna hind on sellel pliiatsil tavapärasest kõrgem, siis ma lootsin leida ikkagi midagi sarnaselt head, kuid tunduvalt soodsama hinnaga. Nüüdseks aga on minu katsetused viinud mind jällegi selle sama pliiatsi juurde tagasi.
6. Sel sügisel olen ma armastanud erksaid huulepulki. Üks mu lemmikutest on kindlasti Manhattan Matte Lipstick toonis Meat Me At The District. 
7. Art Deco kulmupuudri kohta jätkub ka minul ainult kiitvaid sõnu. Just tänu sellele olen ma hakanud rohkem rõhutama oma kulmu ja see toob näole hoopis teise ilme. Jah, värvisin ka varem kulmusid, kuid ilmselt siiski natukene valet tooni. Minu musta juuksetooniga sobib just selle kulmuvärvi toon number 2 imehästi. 
8. EOS huulepalsamid on huuletoodetest mu suurimad lemmikud. Need näevad juba nii armsad välja ja ka sisu on ülimalt mõnus. Lisaks ka muidugi ülimalt mõnusad lõhnad. 

Sellised ongi minu selle sügise lemmikud ilutooted. Hetkel ei taha mõeldagi, et mõni neist peaks otsa saama. Ilmselt läheks poodi uue järgi :)
Kas mõni neist on ka Teie lemmik? Või on mõni hoopis selline, millega Teie just rahul pole? 

You Might Also Like

0 kommentaari