10 Fakti

Saturday, November 29, 2014


1. Mulle meeldib autos kõva häälega lugudele kaasa laulda! Aga ainult hea tujuga. No nagu karaoke, ainult et autos. 
2. Mulle meeldivad kohutavalt kontsakingad/saapad! Poodides käies jäävad esimesena just kontsad silma ja kuigi olen päris mitmeid ka kokku ostnud, siis kannan ma neid ikka ülimalt harva. 
3. Endale meigi tegemist alusan ma ALATI ühelt ja samalt näopoolelt! Ei tea küll, miks ... aga millegi pärast see alati nii on. 
4. Pakin ALATI liiga palju riideid ja asju kaasa, kui kuhugi mõneks ajaks lähen! Ja mitte üldse meelega. 
5. Ma ei söö väga palju asju. Näiteks: paprikat, rosinaid, sibulat (v.a. rohelist sibulat), kõrvitsat, baklazaani, seeni (v.a. kukeseeni ja marineeritud seeni), lagritsat, ananassi, oliive, redist ja vürtsikaid toite.
6. Mulle ei meeldi õudukad!
7. Mulle ei meeldi märgade käte tunne!
8. Ma ei kannata järjekorras seistes "seljas elavaid" inimesi! Lähen alati nii närvi, kui keegi konkreetselt seljas elab. No miks? Kas nii saab kiiremini või? Jäta mulle palun hingamise ruumi! 
9. Veel häirivad mind telefonis või iPadis uuenduste või meilide märguanded! No see väike punane number äpi nurga peal. Hing ei anna enne rahu, kui on asi vaadatud ja uuendatud. 
 10. Viimane asi enne magama jäämist on see, et vaatan üle Instagrami! Ja sama asi ka esimese asjana hommikul ärgates! Nagu kardaks, et äkki jään millestki ilma. See on ilmselt mu kõige nõmedam harjumus ka! 

Vot sellised 10 fakti siis minu kohta. 
Mõni on ehk vähem nõmedam, kui teine aga selline ma olen :D

You Might Also Like

0 kommentaari