Vestige Verdant Organic Bioactive Anti Ageing Mask

Thursday, November 27, 2014

       Augustis õnnestus ka minul lõpuks endale soetada see kuulus Vestige Verdant näomask
 Päris pikka aega seisis see mul siiski kapis ja ootas proovimiseks oma õiget aega. Lõpuks see õige aeg ka tuli ja täna siis sellest esimesest korrast Teile kirjutangi.  
Lõhn: Täiesti lõhnatu, ka väga lähedalt nuusutades. Esialgu ei tahtnudki seda kohe uskuda, sest toode on täiesti musta värvi ja tundub kahtlane. 
Konsistents: Keskmise paksusega, nagu maskid tavaliselt ikka on. Nahale kandmine oli päris mugav, kuna toode ei pudenenud ega ka kukkunud näolt maha. Siia lisan kohe ka ühe soovituse: Kanna maski näole pintsliga. Nii jäävad käed puhtaks ja ilmselt ka kraanikausi ümbrus. 
Näol hoides hakkas mask mõne minuti pärast kergelt kipitama, kuid ei midagi ebameeldivat. Maha pesin ma maski duśi all, nii jäi kraanikauss jälle puhtaks. Veega tuli maha väga hästi, kuigi hiljem tuli ka duśi seinad üle loputada. Musta värvi toote jäägid hakkasid hästi silma. 
Tulemus: Nahk tundus puhas ja eriti siidine. Mul ei ole küll eriti suuri poore, nii et selle koha pealt ma kiidusõnu jagada ei saa, kuid siidine nahk on minu jaoks juba suur pluss. Ja kui tavaliselt peale pesu mu nägu punetab, siis seekord oli näonahk palju normaalsemat tooni. 
Ma ei ole eriline maskitaja, kuid seda maski kapiukse vahelt ennast meelde tuletamas nähes, püüan ikka aeg ajalt teda kasutada. Järgmisena unistan ma juba uuest Vestige Verdant'i tootest, sest ilmselt kõikidel kiidusõnadel on jällegi tõepõhi all. 
Nagu selle maski puhul oli! 

You Might Also Like

0 kommentaari