The Body Shop Camomile sari

Wednesday, November 19, 2014

Täna kirjutan ma The Body Shopi Camomile sarjast. 
Kuigi mõlemad tooted on kohe kohe otsa saamas, kirjutan ma esimesest proovimisest alles täna. Viimase paari kuu jooksul olen ma päris palju uut kosmeetikat ja nahahooldusvahendeid soetanud, nii et on millest kirjutada ja muljeid jagada. Eks sellepärast ongi mul järjekord natukene sassis. Aga noh... vahet pole ju :) Vähemalt kirjutan esimesest muljest enne kui need päris otsa saavad ja siis otsa pidi Tühjade postitusse jõuavad :)
Kui esimest korda TBS Camomile Sumtuous Cleansing Butter'it ja Gentle Eye Make-Up Remover proovisin, olin ma sel päeval just käinud sõbranna meigikursusel modelliks. Seal tegi ta mulle väga tugeva meigi, mis sobis just ideaalselt uue meigieemaldusvahendi proovile panekuks. Sest kui puhastusvahend saab hakkama sellise eriti tugeva meigi eemaldamisega, siis saab see minu igapäevase meigiga vabalt hakkama.
Alustan siis meigieemaldusvõidest.
PakendilSee meigi eemaldaja eemaldab meigi kogu sinu näolt. Meik ja muud jääkained kaovad sinu näonahalt õrnalt kuid tõhusalt ning näonahk tundub puhas, värske ja hellitatud. Sobib kasutamiseks tundlikule näonahale ja ka kontaktläätsede kandjale. Masseeri kuivale näonahale ja loputa veega.

Pakend: Mõnus metallist keeratava kaanega tops.

Lõhn: Väga mõnus kerge lõhn. 
Konsistents: Natukene võõras oli esimest korda sõrmi topsi pista, kuna võie oli tihke ja õiget kogust oli raske saada. Näole kandes sulandus valge võie kiirelt ning see omakorda sulatas imekiirelt ka meigi lahti. 


Tulemus: Maha pestes ei jäänud nahk üldse õline, mida arvasin juhtuvat, kui võiet nahal laiali hõõrusin. Pärast kuivatamist hoopis nahk kiskus kergelt, nagu ikka pärast näo pesemist. Natukene jäi hätta lainerijoone ja kunstripsmeliimiga, kuid muu meik tuli maha ideaalselt. Isegi toonikuga nägu üle tõmmates ei jäänud vatile meigijääke. 

PakendilÕlivaba silmameigi eemaldaja. Silmaümbruse nahk on kõige õhem ja õrnem – stressi ja vananemise märgid ilmuvad kõige kiiremini. Sellepärast vajab Su nahk kummelit, mis rahustab ja pehmendab. Sisaldab rahustavat kummeli ekstrakti meie Koostööleppe Programmi partneritelt, värskendavat roosivett ja niisutavat glütseriini. Ei sisalda lõhna- ja värvaineid.
Pakend: Pudeli avamisega on natukene raskusi, kuna kork käib väga raskelt lahti. 
Lõhn: Väga tugevalõhnaline, mis on natukene ebameeldiv. 
Konsistents: Vedel vedelik, nagu toonikud tavaliselt ikka on. Vatipadja sisse imendus hästi ja tänu sellele ei vajanud palju toodet.  
Tulemus: Proovisin silmadelt eemaldada võidest alles jäänud laineri- ja liimijääke. Puhastamine oli ebamugav, kuna silmaümbruse nahk kipitas tugevalt, olgugi, et ma ei hõõrunud nahka tugevalt. Meigi võttis küll maha aga vahend tundus väga vänge ja kuivatav.
Sellised muljed siis täna õhtul. 
Kui mõlemad tooted otsa saavad ja aeg järgmiseks Tühjade postituseks, siis kirjutan neist mõlemast natukene veel ja ütlen oma lõpliku arvamuse. Sinna aga on veel mõned kasutuskorrad jäänud.
Praegu aga ilusat õhtut ja järgmise korrani!

You Might Also Like

0 kommentaari