Manhattan / Garnier / Max Factor / Elite / eBay

Thursday, October 30, 2014


See väike paaripäevane paus on nüüd jälle läbi ja siit tulebki järjekordne postitus neist uutest toodetest, mis minu kasutusse viimase aja jooksul saabunud on. 

Esimene uus asi on Manhattan´i Blogger´s Choice matt huulepulk toonis 3 ehk Meat Me At The District. Olen viimasel ajal avastanud enda jaoks sellised erksamates toonides huulevärvid. Ja see huulepulk on nüüd üks mu lemmikutest. Leidsin selle Selverist Manhattan kosmeetika riiulist ja hinnaks oli vist u 5 eurot.  
Teine ost on samuti Selverist, seekord Hiiumaa omast. Mäletamist mööda oli see Garnier Express 2in1 Eye Make-Up Remover saada hea hinnaga just Laadapäevade raames. Hinda ma kahjuks ei mäleta, võimalik, et oli 2 eurot äkki :)
Järgmine asi on jälle Selverist. Ise ka imestan, et viimasel ajal oma kosmeetikat just sealt nii palju ostnud olen. Kuid kui nad pakuvad head hinda, siis miks ka mitte. 
Max Factor Skin Luminizer jumestuskreemi sain ma enne ostmist ka proovida. Muidu poleks vist julgenud seda osta ka aga kuna tester jättis mulle väga hea mulje, siis tahtsin ma seda pikemalt kasutama hakata. Ja nagu teisedki tooted, oli ka see oma tavapärase 16 euro asemel natukene soodsama hinnaga. Mina pidin välja käima u 13 eurot. 
Järgmised asjad on vahelduseks midagi muud, kui kosmeetika, kuid on siiski seotud ilus olemisega.
Sirgendava Elite juukseharja leidsin ma Tallinki laeva pealt. Erilist usku mul küll selle harja sirgendavasse toimesse polnud, kuid kuna olen avatud uute asjade proovimisele, siis ma selle ka koju tõin. Ja pean tunnistama... See täitsa töötab :) Loomulikult teeb see hari oma parema töö ära just niiskete juustega, kuivad juuksed ajab lihtsalt elektrit täis. Aga kui niisked juuksed sellega läbi kammida, siis püsivad need sirged ka kuni järgmise pesuni. Harja hinnaks oli 12 eurot ja saadaval oli ka musta värvina.    
Viimane asi on pärit Hiinast :) Tellisin selle eBayst juba septembris ja nüüd lõpuks sain paki kätte. 
Tahtsin saada omale sellist metallist plaati, kus pealt mugav jumestuskreemi võtta. Seni olen alati käeselga kasutanud ja see muutus juba tüütuks. Nii tehes oli pärast kõik kohad seda mõksi täis. Nüüd aga kasutan seda plaati ja olen rahul. Hea on selle peal ka erinevaid toone kokku segada. Komplektis kaasas oli ka spaatel, millega hea näiteks tugevamat sorti peitekreemi, huulepulka vms võtta, kui ei taha näppupidi topsi minna või teistelegi oma huulevärvi jagada. 
Selline postitus siis täna. 
Õhtul on oodata veel ühte postitust. Selleks on meie armsaks saanud challenge viimane katsetus. Olen võlgu veel ühe varasema pildi aga õnneks on selle tegemiseks mõni päev aega. Püüan oma võla kindlasti kustutada, mis kasu muidu sellest challengest olnud oleks. Ka raskete teemadega tuleb hakkama saada!   

You Might Also Like

0 kommentaari