L'oreal / RefectoCil

Wednesday, October 15, 2014

  Täna näitan Teile neid uusi tooteid, mis ma kaudses mõttes sünnipäeva kingituseks sain.
Kaudses sellepärast, et sain sünnipäevaks Stockmanni kinkekaardi, mille ma siis mõne aja pärast uuteks toodeteks seal välja vahetasin. 
Üks kindel soov oli uuesti soetada L'oréali Skin Perfection silmakreem. Olen seda kreemi kasutanud juba mõnda aega ja mulle see väga meeldib. Ja kuna esimene kreem on kohe kohe otsa saamas, siis teadsin, et seda tahan ma veel kasutada. 
Teine L'oréali toode, mille ma välja valisin on Studio Secrets Smoothing Resurfacing Primer.
Senised primerid, mida omanud olen, on mind üldjuhul külmaks jätnud. Kuskilt aga olid selle toote kohta kuuldud kiidusõnad meeles, ja suuresti tänu sellele ma ka uuesti primerile võimaluse annan. Veel leidsin Stockmanni ilumaailmast RefectoCil kulmuvärvimise tooteid. Ja kuna senine kasutuses olev vesinik on oma aja juba kõvasti ületanud, siis kasutasingi juhust uus soetada. Lisaks ostsin juurde sama firma uue värvi, toonis 1. Siiani kasutasin kulmude püsivamaks värvimiseks tumepruuni ehk tooni 3. Aga see jäi siiski natukene liiga pruuniks, eriti pärast iga kuist juuksevärvi värskendamist. Must sobib aga kindlasti paremini. Või mis Te arvate ? :)
Ja üldse, kuidas Teie primeritesse suhtute?

You Might Also Like

0 kommentaari