The Body Shop

Friday, October 17, 2014

Septembri alguses ämmale sünnipäevaks kingitust otsides, sattusin üle pika aja The Body Shop´i poodi. 
 Valisime seal Taneliga õiget kingitust tükk aega ja sel ajal, kui ta ostu vormistama läks, uudistasin mina veel natukene ringi. Silma jäid päris mitmed uuemad tooted, mille kohta olen juba ka kiidusõnu kuulnud. Tore müüja tüdruk soovitas ka kliendikaart teha, see andis nii mõnegi euro soodustust. Tegime kaardi minu nimele (ilmselt käin seal poes mina rohkem kui Tanel) ja tuli välja, et see oli väga õige otsus. Kaarti vormistades ilmneski kohe üks tore üllatus. Mul oli alles hiljuti olnud sünnipäev ja nii sain ma ühekordse ostu pealt soodustust lausa 30%. Siis oli mul ikka vaja endale ka midagi leida, et soodustusest ka kasu oleks :)   Vaatasin veel natukene ostmise pilguga ringi ja leidsin, et kõige vajalikum oleks mõni näo puhastamise toode. Valisin välja Camomile sarjast kaks toodet. Ma ei olnud sellest kummeliga sarjast varem kuulnud ja eriti huvitav tundus mulle Sumptuous Cleansing Butter. Lisaks võtsin veel silmameigi eemaldamise jaoks Gentle Eye Make-Up Remover vedeliku. Selliseid asju läheb ju ikka vaja. Lisaks kõigele sellele leidis ka Tanel endale midagi. Tema valik oli silmaseerum, mida ta praegu väga usinalt kasutab. 
Veel tahtsin Teile rääkida ühest väga vahvast võimalusest, mida The Body Shop pakub. 
Nimelt korraldavad nad Iluõhtuid. Miks mitte veeta oma sõbrannadega selline kahetunnine õhtupoolik, kus Teid ootab vahuvein ja suupisted. Teile tehakse jumestust TBS toodetega ja lisaks saate ka personaalset nõu nii meigi kui näohoolduse kohta. Kingituseks saate veel testertoodete komplekti ja kui tahabki keegi midagi juurde osta, saate veel ka soodustust ostetavatele toodetele. Broneeri omale sobiv aeg vähemalt 3 päeva varem ära, kogu oma 4-6 vähemalt täisealist sõbrannat kokku, naudi mõnusat õhtut ja kõike veel ilma, et midagi maksma peaks.  
Minu arvates oleks päris vahva.

You Might Also Like

1 kommentaari

  1. Ma võin TBS poes raisata palju raha, kuid mitte kunagi tunda ennast hiljem halvasti sellepärast. Kõik on nii eriline ja mõnus, mis siis, et veidi krõbedam hind. Ainuke, mida ma sealt ostnud pole on kosmeetika. Kuid kehavõid ja dushigeelid - andke aga siia! :)

    ReplyDelete