Ostud Prahast

Sunday, October 26, 2014

    Täna teen ma jälle natukene juttu Prahast, kus me augustis käisime ja millest olen ka varem Teile väga pikalt kirjutanud. 
Kui märkasite mu pikkades jutustustes, siis eriti palju me poodides seal ei kolanud. Vaid mõned üksikud käigud, millel oli shoppamisest natukene erinev eesmärk. Mõne asja me sealt siiski soetasime ka endale ja täna ma oma kahte ostu Teile näitangi.
         Alustuseks näitan Teile ühte väga edevat vööd. Selle leidsin ma ühest väga kahtlasest poest, mis asus meie hotelli lähedal olevas kaubanduskeskuses. Poes müüdi väga väga edevaid riideid ja aksessuaare, igal võimalikul asjal olid peal kivikesed või midagi sarnast. Müüja proovis koos sõbrannaga ise riideid selga ja maksta sai ka ainult sularahas. Selline pood jätab natukene kahtlase mulje, kuid vöö mulle väga meeldis ja selle ma sealt ikkagi ära ostsin. Kui nüüd natukene meenutada, siis hind oli vist äkki 500 tsehhi krooni, ehk siis u 18 eurot.

Teine ost oli Garnier mitsellaarvesi. Mulle väga meeldib proovida erinevaid näopuhastuseks mõeldud tooteid ja kuna sellist meil Eestis minu teada veel ei müüda, siis ära ma selle ostsin. Hetkel ei ole ma seda veel proovida jõudnud, aga kohe kui proovitud, siis jagan muljeid Teile ka. 
Lisaks nendele asjadele tegi Tanel mulle kingituseks ühe imearmsa käeketi. Leidsime selle sealt raamatumuuseumi kingipoest, kus me reisi ajal käisime. 
Mulle nii väga meeldis see kett. Räägin sellest minevikus, sest suutsin seda ketti omada vaid paar päeva. Nimelt kadus see mul lennujaamas ringi tuuseldades ära. Kohe pärast turvaväravate läbimist, hakkas keti kinnitus lahti tulema. Kaks korda kukkus mul kett lihtsalt käe pealt maha, kuid mõlemad korrad leidsin selle veel üles. Viimati panin ketti tähele lennukis ja juba terminalis pagasit oodates oli kett käe pealt läinud. Olin jube õnnetu (olen siiani), sest kett meeldis mulle tohutult.  Mälestuseks on mul sellest ilusast asjast see ainuke pilt :(
Ülejäänud ostud olid mõnele heale sõbrale ja paarile pereliikmele. Neid ma siin jagama ei hakka.
Nagu ma varem ka kirjutanud olen, siis erilist ostureisi me seekord ei teinud. Nautisime linna ja olime niisama puhkamise meeleolus. 

You Might Also Like

0 kommentaari