Telliskivi kirbuturg

Wednesday, October 22, 2014

  Mõni aeg tagasi käisime sõbrannaga järjekordsel Telliskivi kirbuturul.
 Seekord siiski mitte ise müümas, vaid niisama ringi vaatamas. Tegelikult peaks ette võtma ka müüma minemise, kuna seisvaid asju on kogunenud juba liiga palju. 
Täna aga näitan Teile hoopis neid asju, mis ma ise koju tõin. 
Esimeseks ostuks leidsin ühe imemõnusa ja pehme sviiter stiilis kleidi. Eriti meeldib mulle see, et kleit on pikkade varrukatega. Nii on jahedamal ajal ka käed soojas. 
Kleidi hind oli 8 eurot ja see oli täiesti uus.

Teise ostu eest pean tänama sõbrannat. Tegelikult jäi see must babydoll stiilis Zara mantel talle silma ja meile mõlemale meeldis see väga. Sõbrannale meeldis see aga hoopis minu seljas rohkem kui tema enda seljas ja nii lubaski ta mul selle ostu ise teha.
Mantli hind oli jälle 8 eurot ja hetkel on see ka minu kõige kantavam üleriie :)  
Järgmisena leidsin ma jälle ühe musta asja. Selle jope puhul meedib mulle kohutavalt selle eemaldatav karvane sisu. Nii mõnedki korrad olen ma seda kandnud ilma karvata, nagu niisama sügisjopena, kuid nüüd juba on ilmad niipalju külmemad küll, et kanda seda koos sisuga. 
Sellel jopel on ka tegelikult mõned miinused, mida ma ostes tähele ei pannud (pigem vist ei tahtnud panna!). Esimese hooga ei hoolinud ma natukene liiga lühikestest varrukatest ja sellest, et koos karvase sisuga on see tunduvalt väiksem ja kitsam, kui ilma sisuta. Ehk siis minule on jope sutsukene väike.  Kanda saan seda küll, kuid lihtsalt vähemate riietega jope all. Tegelikult läks ka lukk juba katki. Aga kuna ma selle jope eest käisin välja suurima summa, mida ma eal olen kirbuturul välja käinud (35 eurot), siis veel ma seda maha ei kannaks. Plaanin viia selle oma õmbleja juurde ja lisaks uuele lukule ka natukene varrukaid tuunida lasta. 
 No nii väga lihtsalt meeldib see jope!  
Viimase ostuna tegin selle halli pusa. Ma ei ole küll eriline suurte kirjade fänn aga selle pusa peal see kiri mind nagu ei häiri. Hind oli 2 eurot.  
Et sellised ostud siis. Mõni parem, mõni halvem. Mis seal ikka! 

You Might Also Like

0 kommentaari