Mess Ilus Sõnum 2014

Sunday, October 12, 2014


Eile oli see päev, kus minagi Tallinnas toimuval Ilu Sõnumil ära käisin. 
Kolasime Janaga seal ligi neli tundi, väikese kohvipausiga vahepeal.
Häid pakkumisi hakkas silma päris mitmeid, kuid need boksid olid ka väga paksult rahvast täis, et korralikke pilte Teile näitamiseks teha. Ja kes kohal käisid, nemad on nende pakkumistega kursis nagunii. Mõnes rahulikumas boxis õnnestus ka mõni pilt teha ja need ma nüüd Teieni toongi.   
Eriti meeldis mulle S.T.A.M.P.S käekellade box. 
Nende käekellade kohta saab rohkem informatsiooni nende kodulehelt SIIT või FB lehelt SIIT.
Lühidalt aga on tegemist käekelladega, millel on meeletult suur valik erinevate disainidega. Kõiki detaile müüakse eraldi- rihm, kella sihverplaat ja ümbris. Ise valid, millise kella kokku paned. 
Loodan, et mõistate, mida öelda tahan. 
Näitan Teile ka neid asju, mis minuga koju kaasa tulid. 
Kohe esimese ostu tegin ma Naturaalkosmeetika boxis. Nemad müüvad ainukesena Eestis Sigma pintsleid. Vähemalt nende jutu järgi on nad ainukesed ja ausalt öeldes, ma selles väites väga ei kahtle ka. Ja kuna mõnest uuest korralikust meigipintslist olen ma unistanud juba nii mõnedki kuud, siis kõige suurema summa ma nende boxis ära kulutasin ka. Kui ostusumma ületas 35 eurot, sai väikese kingituse ka kaasa. 
Teine ost oli baar boxi edasi, kus Jaanale jäid silma Coconut Care niisked salvrätid. Temal on nendega natukene kogemust olnud ja nii me mõlemad ühe pakikese endale soetasime. Sealt boxist tegin mõne ostu veel, aga need hoian hetkel saladuses, et tulevikus oma esimese blogilugejatele mõeldud kingitusepakis ära kasutada. 
 Kolmas ost oli Tradehouse suurel ostualal. Neil oli seekord väga suur ala hõivatud, mis oli väga mõnus. Nii oli ostlemiseks piisavalt ruumi. Kuigi jah, Palladio stendi ees oli siiski pidevalt rahvast ja seal tuli oma valik kiirelt ära teha, et seljas elavast rahvast ruttu lahti saada.  Põhjus, miks me seal üldse seisma jäime, olid riisipaberist rasuimavad paberid. Ma ei ole mitte kunagi neid pabereid proovinud, kuid huvi nende vastu on olnud juba kaua. Hind oli neil ka väga soodne (hetkel olen kahevahel kas 2 või 3 eurot). Tänu sellele need minu korvi ka rändasid. Veel jäi silma silmavärvide palett, milles oli mulle vajalik matt valge värv ja ka uus kulmupintsel. Kõigi hinnad jäid sinna 3- 4 euro kanti, nii et kokku kulutasin seal 8 eurot. 
Viimase ostu tegin ma BeautyPro väga kitsas ja väga rahvast täis boxis. Minu ainuke kindel ostusoov messile minnes oligi Suavipiel Beauty Sponge. Selle ma sealt ka väga raskelt leidsin, kuid pean tunnistama, et hinnaga sain seal küll pügada. Messil oli svammi hinnaks 7 eurot ja kui kodulehelt hinda vaadata, siis on seal see 6,65. Olin alati arvanud, et messidel on hinnad ikka soodsamad, kui poes aga näed.... seekord sain petta. No ei ole küll meeletu suur hinnavahe, kuid siiski. Olen selles firmas nüüd natuke pettunud aga loodan, et ehk vähemalt ost ise on nii hea ja mugav, kui räägitakse. Kui mõni blogija ongi svammis natukene pettunud, siis mina püüan nende sõnu meeles pidada ja kasutamisel/puhastamisel tehtud vigadest õppida. 
Et sellised ostud siis selle aastasel ilumessil.
Tegelikult tahaksin väga minna ka järgmine nädal toimuvale Põhjamaade suurimale ilu- ja tervisemessile Helsingisse. Seda enam, et Viking Line´il on väga mõnus pakkumine. Selle pakkumise kohta saad rohkem infot SIIT.
Kahjuks pean selle messi siiski vahele jätma ja lootma, et ehk järgmine aasta õnnestub.

Praeguseks aga kõik.
 Homsest püüan hakata oma kaua aega mustandite all seisnud postitusi järjest Teieni tooma hakata.
Täitsa häbi on... Aga mis teha... Praha võttis päris suure mahu viimase aja postitustest, kuigi püüdsin vahele ka natukene muid postitusi teha.
Aga homseni siis .... :)

You Might Also Like

0 kommentaari