Minu Hommikused Ilutooted

Friday, October 31, 2014

   Täna näitan Teile aga hoopis neid iluooteid, ilma milleta ma oma päeva alustada ei saa.
Sel sügisel ei erine mu hommikune rituaal eelmistest hooaegadest paljuga, vaid tooted on kohati erinevad. Täna siis sellest rituaalist juttu teengi.
     Pärast hammaste pesu istun ma oma lauakese taha ja hakkan möllama :)
   Esimeseks asjaks kasutan ma The Body Shop'i Camomile sarja silmameigi eemaldamiseks mõeldud vahendit. Sellega tõmban ma üle kogu näo ja ka silmad. Nii puhastan naha öö jooksul sinna kogunenud mustusest ja ka imendumata jäänud kreemist. 
   Järgmisena tupsutan silmade alla L'oréal'i Skin Perfection toonivat silmakreemi. Sellest silmakreemist olen ma niivõrd vaimustuses, et kohe kohe alustan ma teise tuubiga. 
    Kuna mu põskedel ja natukene ka ninal on jälgi kuperoosast, siis selle leevendamiseks kasutan ma juba aastaid Guinot Red Logic kreemi. Ilma selleta ma enam tõesti ei oska. Võib olla tõesti peaks juba midagi uut proovima, kuid olen vist väga laisk olnud, et midagi sellest paremat otsida. 
   Viimaseks asjaks, enne meigiga alustamist, kannan ma kogu näole niisutavat kreemi. Olenevalt tujust ja naha olukorrast kasutan ma hetkel kahte erinevat näokreemi. Suvel alustasin kasutamist The Body Shop'i Vitamine E  Aqua Boost Sorbet'iga ja plaanin seda kasutada seni kuni otsa saab ja ka kuni nahk lubab. Nimelt tunnen mõni hommik, et nahk vajab paremat niisutust. Sel juhul kasutan ma hoopis Mádara Daily Defence kreemi. See on palju raskema koostisega kui TBS Sorbet ja annab näonahale selle vajaliku niisutuse. Eriti kasutan seda Madara kreemi just siis, kui väljas möllavad miinuskraadid. 
   Edasi lasen kreemidel imenduda. Sel ajal panen ennast riidesse ja tegelen natukene ka juustega. Kui need asjad tehtud, hakkan endale nägu pähe joonistama :) 
Ehk pakkus minu hommikune ilurituaal kellegile huvi :)
Ja millised on Teie need tooted, ilma milleta Te oma päeva alustada ei saa? 

     PS! Kes veel märganud pole, siis juba paar päeva on minu blogil ka oma Facebooki leht. 
Seal plaanin ma jagada sellist kiiremat sorti blogi puudutavat infot ja vahel ka muud põnevat. 
 Lisaks saab selle lehe kaudu kiiremat infot uute postituste kohta ja loodan ka Teiega, mu armsad lugejad, paremat kontakti luua. 
  Huvi korral saad sellele silma peale visata väga lihtsalt. Postituste kõrval, minu muude kontaktide rivis on ka väike lingike FB lehe kohta. Vajuta sinna ja edasi peaksidki juba saama blogi FB lehele. 

You Might Also Like

0 kommentaari