Lush Catastrophe Cosmetic

Wednesday, September 24, 2014

Täna toon Teieni aga hoopis ühe toote arvustuse.
Juuli alguses külastasin Lushi poodi Foorumi keskuses. Tõin sealt endaga kaasa ühe näomaski, mis oli mõeldud probleemse naha rahustamiseks. 
Esimest muljet Catastrophe Cosmetic maskist jagasin Teiega SIIN. Siis aga ei olnud ma veel seda toodet proovinud. Nüüdseks olen ma seda mitmed korrad kasutanud ja võin julgelt oma arvamust Teiega jagada. 
Alustan aga sellest, et tunnistan Teile midagi ausalt üles. 
Minu külmikus on see topsik siiani alles. 
Lubasin küll maski tihedalt kasutada, et mitte raisku lasta minna (tegemist ju käsitöö tootega, mille säilivuse aeg oli vaid kuu), kuid siiski ei jõudnud ma seda kõike ühe kuuga ära kasutada. 
Viimati kasutasin seda näomaski umbes 3 nädalat tagasi ja selleks ajaks oli toode juba oma säilivuse aja ületanud julge ühe kuuga. 
Isegi täna veel lootsin, et teen viimase maskitamise, kuid kui hakkasin seda postitust kirjutades topsikut lähemalt uurima, leidsin põhja alt kirja, mis mind ümber mõtlema pani. "Kui see toode on värske, siis on ta sügavsinist värvi" Kui nüüd natukene meenutada, siis varem oli see tõesti palju ilusamat värvi kui täna. Nii et .... Tänane viimane mask, enne Tühjade postituse jaoks olevasse otsa saanud topsikute juurde rändamist, jääb ära. Kurb, sest maski on veel järgi umbes pool topsikut :(
Nüüd aga siis sinna aega, kus ma veel julgelt maski kasutasin.
 
Kuna seistes tekkis maskile peale vedelam kiht (ilmselt sellest et, toote paksem koostis vajus põhja) siis enne kasutamist oli vaja seda natukene omavahel segada. Muidu ei oleks saanud seda lihtsalt näkku määrida. Pärast segamist hakkasin ma usinalt oma nägu kraanikausi kohal selle sinaka tootega kokku möksima. Natukene ebameeldiv tunne oli omale külma asja näole määrida, kuid sellega harjusin kiiresti ära. Ilmselt ka see rahustas nahka, lisaks koostises olevale kummelile ja merevetikale. 
Mingit erilist tunnet ma maskitamise ajal ei tundnud, kui muidugi see välja arvata, et mida rohkem mask näos ära kuivas, seda rohkem see kiskuma hakkas. See ju suht loomulik. 
Viimased minutid pidin aga kraanikausi kohal veetma, sest paks kuivav kiht hakkas juba ise naha pealt maha tahtma. 
Maha pesemine oli lihtne. Soe vesi sulatas sinaka möksi ilusti lahti ning hästi aitas kaasa ka näopesu svammiga pesemine. Nii ei jäänudki nahale mitte mingit kihti ega ka toote jääke. Aga kuna minu näonahk kuivab veega kokku puutudes metsikult, siis pidin pärast maski kasutamist nägu ka hoolega niisutama. 
Nagu ENNE ja PÄRAST piltidelt näha on, siis erilist suurt vahet ma kohe tähele ei pannud. Kuid arvan, et selle maski kasutamine ei näitagi tulemusi päeva pealt. Mulle endale tundus, et mida tihedamini ma maski tegin, seda parem oli mu näonaha üldine seisukord. Tundus, et punnikesi ja muid ärritusi tekkis vähem. Üldse oli nahk kuidagi vähem punasem kui muidu. Samas võis olla ka, et suvi mõjus mu näonahale hästi. Kes seda nüüd siis tõestab kumb suurem "süüdlane" oli.  
Enne maskitamist
Pärast maskitamist
Ilmselt ma proovin seda näomaski talve perioodil uuesti. Sest siis on mu nahk kindlasti hullemas seisukorras kui sel suvel. 
Ühtegi halba sõna mul selle maski kohta öelda ei ole. Oleks vaid üks palve Lushile. Palun tehke seda veel väiksematesse topsidesse. Arvan, et ma ei ole ainus kellel sellises suuruses maskid säilivusaega ületades raisku lähevad. Kahtlen tõesti, et on neid inimesi kes kuu aega iga päev sama maski teevad. 

You Might Also Like

0 kommentaari