Footner koorivad sokid

Tuesday, July 29, 2014


No nii... Lõpuks ometi hakkan ma jagama muljeid Footneri Exfoliating Socks kohta. 
Kohe alguses hoiatan...Mõned pildid võivad olla häirivad :) Aga kuna narmendavatest jalgadest ilusaid pilte teha ei saa, siis peab need ära kannatama.
Meie pere katsejäneseks oli minu kallis elukaaslane, kelle tallaalused on alati väga kehvas olukorras olnud.  Eriti usin raspli kasutaja ta just pole, rääkimata siis veel pediküüris käimisest.  
Meie ostsime selle karbi Ülikooli Apteegist, hinnaks 18 eurot. Karbis on sees ühed geelisokid, ehk siis üheks kasutamiseks. Meie proovisime neid sokke siiski kahekesi, ühe pere pisikud nagunii :) Võõra inimesega siiski sokke jagada ei soovitaks!  
Proovimisega alustasime 8 juulil. See tähendas geelisokkide jalas hoidmist tund aega.
  Apteegis öeldi veel, et kui jalad on ikka väga hullus olukorras, siis esimesest korrast perfektset tulemust loota ei tasu. Kuid teist korda kasutada ei või enne, kui esimese korra koordumine on täielikult lõppenud.
  Sellised olid Taneli tallaalused vahetult enne sokkide jalga panemist.
Kui sokkide kott pealt lahti lõigatud, tuli need ettevaatlikult jalga tõmmata. Ettevaatlikult sellepärast, et piirituse taoline vedelik välja ei voolaks (nagu meil esimese sokiga juhtus). 
Kui geelisokid jalas, tuli peale tõmmata veel tavalised sokid. Nii võis nendega ka natukene ringi liikuda.  Kui tund läbi, siis tuli jalad sooja veega ära pesta. Edasi tuli umbes nädalaks ootama jääda. 
Kui umbes nädal läbi, avastasimegi hommikul ärgates, et jalad on täiesti narmendavad. Need pildid on tehtud esimesel narmendamise päeval, mis oli 5 päeva pärast sokkide jalas hoidmist.  Edasi järgneva nädala jooksul muutusid jalad kordi rohkem narmendavaks. Kindlasti ei tohtinud selle aja jooksul jalgu kreemitada ja nahka ära sikutada. Sellest viimasest keelust mina isiklikult küll kinni pidada ei suutnud. 
Igasugused jalavannid ja mere ääres liiva sees käimised tulid ainult kasuks. Samuti oli soovitatav sel ajal kinniste jalanõudega käia. Esiteks mida rohkem jalad soojas olid, seda paremini surnud nahk lahti tuli. Teiseks aga sellepärast, et tänavale minnes võib inimestel veider mulje jääda, kui selliseid jubedalt koorduvaid jalgu näevad.  
Kui juba veel teinegi nädal läbi, siis näevad jalad juba täitsa korralikud välja. Ehk siis täna, 29 juulil, on jalad juba täiesti korras. Enam ei narmenda kuskilt. Sellised peaksid need nüüd umbes 3-4 kuus püsima, enne kui uuesti Footneri sokke vaja läheks. Võimalik, et Tanel proovib neid sokke lähimal ajal uuesti, sest mõned tugevamad kohad tahaksid veel puhastust. Aga esimese korra kohta jäi ta tulemusega ülimalt rahule. Kõik varvaste ümbrused ja vahed said ideaalsesse korda, rääkimata veel siis pehmetest tallaalustest :)  
Taneli katsetusest rääkisin ma sellepärast, kuna tema jalad olid kõvasti hullemas olukorras kui minu omad. Ja nii saime sellest konkreetsest tootest korralikuma ülevaate, et milliste jalgadega see hakkama saab. 
Minu jalad narmendasid umbes sama kaua, kuid tunduvalt vähem. Ilmselt ei olnud minul seda vana nahka nii palju, kui Tanelil ka. 
Lõpetuseks siis: Meie jäime väga rahule ja tunnistan, et isegi üllatusin natukene. Arvasin, et sokid toimivad aga, et nii hästi, seda poleks arvanud. 
Nii, et kes iga päeva raspliga jännata ei viitsi ja tahaksid püsivamat tulemust, siis meie soovitame kindlasti proovida!  

You Might Also Like

0 kommentaari