Meeste särk ja muu kraam

Thursday, May 29, 2014

Täna on olnud üks eriti paha päev.
Nüüd õhtuks aga on asjad natukene paremaks läinud, nii et otsustasin tegeleda ka blogiga.

Nimelt seisab mul juba mitu päeva mustandite all uute asjade postitus.
Täna toon selle siis lõpuks Teie ette. 
Selle lihtsa Ralph Laureni meeste pluusi leidsin ma Paavli Kaltsukast. Ta on natukene paksemast materjalist, kuid arvan, et ideaalne jahedamal suvepäeval kitsaste pükste peale. Või nagu piltide tegemise ajal avastasin, ka kleidi peale tõmmata. Mõlemast outfiti ideest on lähiajal tulemas ka OOTD postitus. 
Mustad retro stiilis päikseprillid leidsin Basaarist. Olen seda äppi järjest agaramalt kasutama hakanud, mis on ainult positiivne. Shoppamine on palju lihtsam :)
Valged tennised on jälle pärit Saksamaalt. Sel kevad/suvel olen täitsa hull tenniste järgi. Telliks neid vist kümnete kaupa eri värve kokku. 
Kõik kolm käekotti on samuti Saksamaalt tellitud. 
Hele beez kott ootas omale omanikku juba sügisel. Siis tellisin selle oma pisikesse poekesse müüki, kuid kuna ostjat polnud siiani veel leidnud, otsustasin ühel päeval selle ise kasutusse võtta.
Mulle meeldib selle koti puhul just see, et ta on suur ja mahukas ning käib pealt lukuga kinni. Turvaline, et vajadusel kaamerat käekotis kaasas kanda. 
Üleni musta ja mahukat käekotti olen lootnud leida juba mõnda aega. Ja kui tuli plaan jälle Saksamaalt kaupa tellida, siis leidsin ka selle koti. 
Samuti leidsin sealt selle pisikese lipsukesega koti. Otsest vajadust küll polnud, kuid lihtsalt liiga armas, et tellimata jätta.  

Sellised on siis seekordsed uued asjad minu riidekapis, kingariiulil, prillikarbis ja kotinagis. 

You Might Also Like

0 kommentaari