L'oréal Magique

Sunday, April 20, 2014

Mõni aeg tagasi laienes L'oréali Nude Magique sari paari uue tootega. 
Kui varem oli mul olemas sellest sarjast CC Cream, mis on anti-redness toimega, siis nüüd lisasin oma meigilauale ka BB Cream'i ja Blur Cream'i. Mõlemad olid mõned nädalad tagasi Selverites saadaval vaid 7 euroga.  
 Kui aasta tagasi mai kuus katsetasin CC anti-redness kreemi, siis jäi see minu talvest heledale näole veel liiga tumedaks. Vahepeal olen aga selle kreemi võlud uuesti avastanud ja varsti otsa saava tuubi plaanin kindlasti uuesti soetada. Eks tänu sellele soovisin katsetada ka neid uusi Nude Magique kreeme.
Esimesena muljetan siis Blur kreemist.
Lubadused toote peal on järgmised: *muudab poorid vähem märgatavaks
*ühtlustab nahapinda
*nahk tundub siidiselt sile
*läbikumav katvus
Soovitatakse kasutada naha ühtlustamiseks või meigialuskreemina. Saadaval on kahe erineva tooniga: Light to Medium (minu oma) ning Medium to Dark. 
Minu mulje sellest tootest on päris hea. Väga suuri poore minu näol ei esine, nii et seda lubadust ma kommenteerida ei oska. Muud lubadused aga täidab minu arvates täielikult. 
Kuid kuna minu näonahk on kohati ikka väga punetav (mõnikord näen ilma meigita välja nagu ära joonud paistes näoga pomss, tõsiselt :D ), siis vaid sellest tootest mulle ei piisa ja pean kasutama lisaks veel mõnda peitvamat toodet. Nii proovisingi järgmist toodet.

BB kreemil on uus innovaatiline koostis ja muutub nahal jumestuskreemiks. Lisaks on tal 5 toimet: 
*täiuslik nahatoon 
*ülikerge katvus
*antioksüdandid
*UV kaitse
*24 tunnine niisutus
Samuti saadaval kahes toonis: Light Skin Tone (minu oma) ning Medium Skin Tone.
Minu muljed on seni head, kuid kindlasti tahan pikemalt kasutada, et rohkem toote headusest aru saada. 
Kindel asi, mis mulle selle kreemi puhul väga meeldib, on see, et see kaitseb UV eest. See on asi, millega peab minu jumestuskreem hakkama saama. Eriti praegu, kui mu lemmik näokreem seda ei tee.  
Sellised on siis minu muljed L'oréal Nude Magique kolmest tootest. 

You Might Also Like

2 kommentaari

  1. Mul on BB kreem, mille ma ostsin kogemata, kuigi tahtsin praimerit.. See selleks! :D Kahjuks liiga oranž mu nahatoonile. Ootan suve, kui ei taha liiga paksu kihti näkku määri ja nahk tumedam.:)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Mul oli eelmine kevad CC kreemiga sama lugu. Kuid suve lõpuks oli nahatoon sobiv, et uuesti proovida. Ja sobis ideaalselt :)

      Delete