Ninni nänni ja muud

Monday, April 14, 2014

Tänaseks postituseks olen ma jälle paari viimase nädala saagi üles pildistanud. 
Enamus asjadest olen kuskilt tellinud, mõni on ka siit samast Eestist ostetud.
Esimeseks asjaks on käekott, mille tellisin eBay´st. Pean mainima, et pildi peal näeb ta parem välja kui tegelikkuses ja rohkem poleks ma selle eest maksta soovinud ka. Kuid 10 euro eest on kotti küll :) Tanel arvas, et sellega ringi liikudes olen nagu teetöölise vestiga :)
Päikese prillide üle on mul aga eriti hea meel. Läksime Taneliga nende pärast lausa kaklema. Müügile oli jäänud vaid ühed prillid ja soovisime mõlemad neid endale. Tema oli valmis prillidel isegi sangad ära vahetama, et saaks ise kanda (muidu ju suht naistekad). Lõpuks jäi aga minu sõna peale ja sain prillid endale :) Leidsime need Pro Kapitali keskusest, mingist pisikesest poest, mille nime ma kahjuks ei mäleta. Hind oli ligi 10 eurot, kuid kuna viimane paar oli pisikese defektiga, siis saime meie need 7ga.
Nüüd kui mu juuksed on juba päris pikaks kasvanud, siis on mul võimalik ka lokke neisse teha. Viimane kord sõbranna juures juuksuris käies õpetas ta mulle sirgendajaga imeilusiad lokke tegema. Plaanisin siis kohe endale ka selline sirgendaja osta, millega hea lokke teha. Kuna aga olen selline inimene, kes millegi mitte õnnestumise korral suht ruttu käega lööb, siis läksin kindla peale välja ja ostsin hoopis lokitangid. Nendega peaksin ju ikka hakkama saama.  Lokitangid on pärit Hairmail poest Rotermanni kvartalist ja hinnaks u 16.-
L´oréal Skin Perfection sari on minu uus suur lemmik. Esimesena ostsin selle sarja silmakreemi, millega olen tänaseni väga väga rahul. Ja kui sain proovida ka selle sarja näokreemi, olin sillas :) Ostsin suht ruttu ka täissuuruses näokreemi. See on lihtsalt super. Kui varem peale kreemitamist ükskõik millise päeva- või öökreemiga punetas mu nägu kohutavalt, siis nüüd on mu nägu just selline nagu ärgates. Tunnen kohe, et kreem ei ärrita mu nahka. Tegelikult peakski ju nii olema, kuid minul on see esimene kord, kui tunnen et mu nahk on rahul :)
Garnier Néo deodorant on jälle midagi uut, millega Garnier omad välja on tulnud. Tegemist on esimese kuivkreem deodorandiga, mis peaks kaenlaaluseid kaitsma 48 tundi. Eestis on see toode nüüd vist juba mõned kuud saadaval olnud ja valida on meil 5 erineva lõhna vahel. Minu valikuks osutus Fresh Blossom ja olen oma valikuga jälle rahul. Kuid miinusteks ütleksin selle pisikese tuubi kõrge hinna (täishinnaga ligi 4 eurot, mõnes poes isegi üle selle) ja lõppemise korral raske lõpu kätte saamise. Muidu aga täitsa hea toode. 
Urban Decay Naked silmavärvi palette teab vist küll iga endast lugupidav naisterahvas. Nii olen minagi ihalenud sellest sarjast vähemalt ühte. Hetke kuumim on küll Naked 3 palett, kuid minu valikuks osutus ikkagi 2. Nimelt meeldisid minule selle karbi värvid enam. Kuna hinnaklass jääb neil siiski 40 euro kanti, siis minu süda sellist väljaminekut teha ei lubanud. Läksin odavamat teed ja tellisin endale eBay´st hoopis replica. Tunnistan ausalt üles :) Maksin oksjonilt ostes ligi 10 eurot koos transpordiga. 
Järgmised asjad on samuti pärit eBay´st ja on samuti replicad. Iga pintsli hinnaks oli u 2 eurot ja olen nendega väga väga rahul. Poleks iial uskunud, et pintsel, millega toodet näole kanda, võib nii palju mõjutada toote väljanägemist nahal. Eriti on vahe märgatav bb kreemi/jumestuskreemi kasutamisel. Varem kasutasin spetsiaalset pintslit, kuid nägu jäi ikka alati triibuline. Patsutasin alati mõned piirkonnad sõrmedega üle ja alles siis puuderdasin. Nüüd on nahk nii ilus ühtlane, et vahel ma isegi ei puuderda enam. Ja kui juba replicad nii head on, siis mis veel originaalid on :)

No nii... Valmis sai see pikk postitus. 
Loodan, et olin kellegile selle postitusega abiks ikka ka.
 Alati ei pea ju originaali kasutama, et asjaga rahul olla. 
Vahel on ka järgi tehtud asi hea. 

You Might Also Like

0 kommentaari