L'oréal/ Gló Minerals/ Gatineau/ Neutral

Sunday, March 30, 2014

Tänane postitus sisaldab neid uusi tooteid, mis minu kosmeetika hulka viimase nädala jooksul juurde tekkinud on.
Neutral meigi eemalduse salvrätid on minul hetke kolmandad, mida ma nüüd järjest katsetanud olen. 
Hetkel olen nendega kõige vähem rahul. Pakil on kirjas, et sisaldavad 0 % parfüümi, mis peaks nagu hea olema. Kuid tunnistan, et minule hakkab see mitte lõhnatu lõhn kohutavalt vastu. 
Ja kuna püüan oma nägu nüüd iga õhtu korralikumalt puhastada (olen hakanud kasutama pesemis svammi ja seepi), siis jäävad niisked salvrätid pigem tahaplaanile nagunii.   
Gló Minerals Redness Relif Powder peaks olema minu punetavale näonahale hädavajalik toode.  
Olen seda nüüd nädalakese kasutanud ja pean tunnistama, et kõige suuremat effekti ma selles tootes ei näe. Punast tooni on vähem küll, kuid kohati nagu tundub, et muudab naha lillakaks. Samas nädal uue tootega harjumiseks on ilmselgelt liiga vähe, nii et annan sellele kollakale pulbrile veel aega oma headust tõestada. Samuti ootan, et mineraal puuder mu naha olukorra paremaks muudaks. Peaks see ju nahale mitu korda parem olema, kui tavalised puudrid. 
Gatineau DefiLift 3D huulepalsami sain prooviks testri kujul. Esialgu ei oska ma sellest tootest suurt midagi arvata, kuid õhtul huultele määrides on huuled hommikul mõnusalt pehmed küll. Ja lõhn on ka väga meeldiv. 
L´oréal Skin Perfection Awakening + Correcting Eye Cream on minu uus lemmik. Esimesena tutvustas seda silmakreemi vist Anna Elisabeth oma blogis. Tänu temale läksin poodi kindla sooviga see kreem ka endaga koju tuua. Kreem peidab tumedamaid kohti silma all, vähendab paistetust ja silub peenikesi kortse ka. Kohe silmnähtavalt muidugi midagi ei muutu, kuid nädalaga hakkasin vahet märkama küll. Korra määrisin isegi Taneli silmaalused sellega kokku. Kisas küll, et vahet ju näha pole aga ilmselt rändab see sama silmakreem varsti ka tema kosmeetika hulka. 
Sellest uuest L´oréali sarjast olen hetkel täielikus vaimustuses. Nimest sain proovida ka nende näokreemi ja olen kindel, et nii näokreem, kui ka seerum varsti minu teised näokreemid välja vahetavad.  
Seniks aga kõik... ehk ilusat pühapäeva mu kallid lugejad :)


You Might Also Like

0 kommentaari