Sheinside/ Vintage kleit

Tuesday, March 25, 2014

Täna näitan Teile oma kahte viimast tellimust Sheinside.com lehelt. 
Selle kollase jakiga olen kõige vähem rahul. Esiteks ei ole see üldse nii ilus kollane, nagu pildil ja teiseks on see ka suht suur. Seekord ma olin isegi targem ja vaatasin enne tellimist mõõdud üle. Nende numbrite järgi oleks L suurus (mis ma tellisin) isegi väike olnud. Läksin riski peale ja tellisin siiski. Kuid kätte saades, oli jakk liiga suur. 

Selle seelikuga olen ma kahevahel, kas olla rahul või mitte :)
Värv on super, seljas istub ka suht hästi (kui suveks veel kilo või kaks alla võtan), kuid materjal on selline kahtlane. Isegi riidepuu peal on nagu lirakas. Ehk välimus muutub, kui korralikult ära triigin. 
Teine seelik on mul juba käinud Hiiumaal õmbleja Merle juures. 
Selle mure seisnes selles, et seeliku taga oli väga jäik lukk, tänu millele (ja mitte ainult sellepärast) hoidis seelik tagant väga koledasti. Õmblejaga koos arutades ja mitut õmblust muutes, saime seeliku sellisesse olekusse, millega kõlbab isegi täitsa käia :)
Seda kleiti nähes olin kindel, et selle pean saama. See on üks ilusamaid asju, mis minu riidekapis hetkel on. Ja pean tunnistama, et ainuke viga mis kleidil on, on see et see võiks olla 5-10 cm pikem olla. Kuid sellegi poolest on see minu hetke lemmik kleit!
Natukene kulla värvi vidinaid tellisin ka. Komplekt sõrmuseid, millest mõned on jälle natukene liiga suured. Ja kaelakett Happy. Selle keti hind oli nii väike, et leppisin faktiga, et varsti on kett suht kulunud ja kole.

Selle musta kleidi leidsin Käina kaltsukast. See on väga äge vanaaegne kleit, mille kandmiseks pean ära kaotama oma pisikese pekise kõhukese :)

Nii.... tänaseks jälle kõik.  Homseks on mul Teile jälle üks outfiti pilt varuks. 

You Might Also Like

0 kommentaari