Natukene kraami Vol 2

Saturday, February 08, 2014

Täna jätkan eilset postitust viimaste kuude jooksul tekkinud asjade kohta. 
Tänane postitus hõlmab ainult riideid. 
Ok... hakkan siis kohe pihta, et saaks lõpuks nende postitustega ühele poole :)

Jaanuari kuus hakkasin ma lõpuks ennast natuke liigutama, hakkasin trenni tegema. Selleks aga oli vaja osta endale trennipluus. Kuna ma mingi proff ei ole ja palju sellise pluusi eest maksta ei raatsinud, siis leidsin omale selle õige hoopis Takko poest. Pole küll mingi spordi kaupade pood aga need pluusid sobivad mulle väga hästi. Soodsad ja ilusate värvidega :)

 Mulle väga meeldib kodus ringi tuiata pidzaamas. Väga mugav ja soe. 
Need püksid leidsin ma H&Mist. Allahindluste ajal oli nende hinnaks ainult 10 eurot. 

Need püksid on pärit Reservedist. Samuti ostetud allahindluste ajal, hinnaks oli 12,99.

See pikk kardigan on H&Mist. Väga mõnus mugav lihtsalt erinevatele riietustele peale tõmmata. 

Seda teksapluusi nillisin ma juba sügisel kuid kohe mitte ei raatsinud ma selle eest välja käia 30 eurot. Nii ma siis ootasingi kannatlikult allahindluste aja ära ja sain pluusi u 50% soodsamalt.  

Kleit on pärit Hiinast. Tellisin selle Dresslink.com lehelt. Pakist välja võttes olin väga pettunud aga andsin sellele veel ühe võimaluse ja proovisin selga ka. Seljas oli isegi täiesti normaalne. Ainuke asi, et käies kipub ikka väga üles tõusma. Peab iga natukese aja tagant alla sikutama :)
Maksis ta alla 10 euro koos transpordiga. 

Teine kleit on tellitud samuti Hiinast, Sheinside.com lehelt. Kuna hiina kaup on teada olevalt alati numbri võrra väiksem, siis tellisin L suuruse. Paki kätte saades, pidin aga jälle kergelt pettuma. Kleit oli väga suur. Ehk ikka oleks pidanud enne tellimist mõõtusid vaatama :) 
Õnneks aga oli meil kohe plaanis Hiiumaale sõit ja seal on meil väga hea õmbleja, kes täidab kõik mu soovid. Nüüd on mul just selline koolilapse kleit, mis on täpselt minu keha järgi. 

Kunstnahast esiosaga pluusi leidsin ma Käina kaltsukast. See on koht, mis suudab peaaegu alati millegi huvitavaga üllatada. 

Viimaseks on teksapüksid, mis ma sain õe riidekapist. Kuna ma ei kannata teksapükste ostmist, siis enamus minu teksadest on kuskilt almuseks saadud :)

Nüüd on mul siis lõpuks kõik. 
Edaspidi luban, et tulevad värskemad uudised :)You Might Also Like

0 kommentaari