Natukene kraami Vol 1

Friday, February 07, 2014

Minu motivatsiooni pausi ajal tekkis minu kappidesse üsna palju uusi asju. Aga kuna olin laisk ja lohakas, ei jõudnud ma neist kohe pilte ära teha. Nüüdseks, kui ma blogimise lainele tagasi olen saanud, siis on mul päris palju asju vaja pildistada. Peab vist tegema kaks eraldi postitust nende kohta, muidu läheb liiga pikaks see asi.  
Esimeses (tänases) postituses näitan Teile paari käekotti, mõnda kaelaehet ja mõnda asja meigilauale. Hakkame siis pihta....  

Selle kaelaketi sain ma kingiks oma armsa õe käest. Ketiga kaasas oli ka riisipaberile käsitsi kirjutatud kirjakene, milles on kirjas kuidas mäekristalli eest hoolitseda ja mida head minu õnnekivi minule teeb. 

Selle keti tellisin mõned kuud tagasi oma väiksesse FB poekesse müüki (Väike Moe Nurgake) aga kuna mulle meeldib see kett lihtsalt nii väga, siis võtsin selle sealt müügilt ära. 
Mõni nädal tagasi tuli Tanel aga jutuga, et tema tellis mulle ühe keti. Ja tuli välja, et just selle sama. Nii et kui kellelgi on soovi, siis varsti on võimalik jälle seda ketti minu käest osta. 

Ka selle komplekti tellisin oma poodi müüki aga kuna üks päev tekkis vajadus natuke edevamate kõrvarõngaste järele, siis võtsin terve komplekti jälle endale. 
Eks suve poole näete ka neid kaelas/kõrvas. 

Oma lemmik talvise kätekreemi mini tuubi sain samuti kingituseks. Sellest kätekreemist olen ma siiani vaimustuses, olgugi et jõulud läbi.

Batiste kuiv shampooni kohta olen lugenud vist tõesti ainult head. Lõpuks võtsin kätte ja ostsin endale ka. Ja peab tunnistama, oma asja teeb see tõesti väga hästi ära. Ainuke halb asi, mis minu arvates on, on see, et kui päeva jooksul juukseid katsuda, siis ta määrib küüned ära. Eks siis lihtsalt tuleb harjutada ennast mitte juukseid näppima :) 

Salvatore Ferragamo Signorina lõhna sain ajakirja Mood tellimisega kingiks kaasa. Nii tore, kui tehakse selliseid kingitusi, sest ajakirja oleks ma ju nagunii tellinud.  

Detsembris Hiiumaal käies toimus Kärdlas iga aastane käsitöö laat. Meie saime sealt mõne jõulukingituse ja natukene head paremat ka iseendale. Mina sain omale pisikese tuubi Mokamääret. See on Hiiumaal käsitsi valmistatud huulepalsam, mis on eriti armsas ja mugavas väikeses tuubis. 
Millalgi plaanin sellest Teile ka lähemalt kirjutada. Esialgu alles katsetan, et siis muljeid jagada.

Selle valge käekoti tellisin tegelikult juba novembri alguses. Kätte sain aga napilt enne firma jõulupidu, mis toimus detsembri keskpaigas. Kingituseks oli kaasas pisike kaardimapp, mis on ideaalne väljas käies kotti pista.    

Selle musta käekoti ostsin suurte allahindluste ajal Mohhiitost. Ja nagu mu viimaste OOTD piltidelt näha, siis on see ka mu viimase aja kantavaim käekott. 

Järgmine osa juba homme :)You Might Also Like

2 kommentaari

  1. See valge käekott on nii armas - kas võib küsida, kust sa selle tellisid? :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Tellisin selle koti eBayst. Otsisin sulle linki ka aga kahjuks ei suuda seda enam üles leida.

      Delete