Lugu ühest seelikust ja mõni asi veel

Friday, February 21, 2014

Üks nädalavahetus käisin jälle poodides kolamas. Kuna viimased allahindlused olid päris korralikud, siis ei suutnud ma sealt eemal olla. 
Tegelikult käisin ma ühte konkreetset seelikut otsimas aga kuna ma kahest suurimast keskusest seda ei leidnud, siis tuli minuga koju kaasa üks teine seelik. 
See lilleline seelik on midagi sellist, mille sarnast minu riidekapis veel ei olnud. Leidsin selle Zarast ja maksis 16,99. 
Selle teise seeliku lugu algab tegelikult juba sügisest. 
Enne allahindluste aega nägin seda kunstnahast kahevärvilist seelikut New Yorkeris. Armusin sellesse hetkega. Kuid samal ajal tahtsin sealt ka pükse, mida olin otsinud juba mõned kuud. Nii pidin valima, kas seelik või püksid. Mõlemate hind oli siis u 25 eurot. Valisin püksid ja mõtlesin, et kui võimalus tuleb, lähen seelikule järgi. Nagunii oli see alles müügile tulnud ja olin kindel, et ei kao veel kuskile. 
Ja oi kuidas ma eksisin!!! 
Edasi käisin seda seelikut otsimas terve talve. Mitte üheski New Yorkeris seda enam ei olnud. Olin löödud! Nii väga tahtsin seda. Mõtlesin, et äkki on allahindluste ajaks lihtsalt ära korjatud. 
Andsin nüüd New Yorkerile veel ühe võimaluse ja käsisin kõik Tallinna poed uuesti läbi. Viimasena siis Ülemiste oma. 
Ja oh seda rõõmu, kui leidsin selle ühe ja ainukese teiste kaltsu moodi seelikute vahelt. Ja veel just selle õige suurusega ka veel! Olin lihtsalt nii õnnelik ja olen siia maani. Ja mis veel kirsiks tordil, seeliku hind oli ainult 6,99!!! 
Veel õnnestus mul mu kallis õeke linna meelitada ja koos temaga Balti Jaama kaltsukates kolada.
See on üks hirmus kole koht minu arust ja üksi ma sinna minna eriti ei julge. Tema aga on juba vana proff seal shoppamises. Ja peale selle on tal ka hea silm kaltsudest see hea kraam üles leida. 
Minu seekordseks saagiks osutusid kaks kampsunit (kumbki 5 eurot) ja üks jakk/mantel (10 eurot). 
Mõnusat reedet ja ilusat nädalavahetust :)You Might Also Like

0 kommentaari