Make Up Store külastus

Tuesday, December 10, 2013

Täna kasutasin lõpuks ära oma sünnipäevaks saadud kinkekaardi, mis sisaldas Make Up Store individuaalset koolitust. 
Olen täiesti vaimustuses sellest poest ja nende töötajatest. Nad on nii toredad. Nimelt kehtib kinkekaart kolm kuud ja minul sai see aeg väga ruttu läbi. No tegelikult oli minu kinkekaardi peal selline imelik number, mis oli pigem sarnane 5le kui 3le. Nii ma siis arvasingi, et kehtivus aeg on 5 kuud. Kui aga mõikasin kinkija käest küsida, mis see tegelik aeg on, siis oli paari päeva pärast 3 kuud täis. Helistasin siis kohe esinduspoodi ja sain omale sobiva aja peale kolme kuu täitumist. Mõned kohad on väga konkreetsed selliste kinkekaartide koha pealt, eriti ei taheta pikendada.  
MUS aga oli väga vastutulelik. 


Minule tegi meiki Anna. Ta oli väga tore ja vastas ka kõikidele minu rumalatele küsimustele ilma mingisuguse imelikult vaatamiseta :) Ja meigiga jäin ka väga rahule. 
Kahju kohe, et täna kuskile peole minna ei ole. 
Sellist kohtlemist tahaks iga päev :)
Kuna kinkekaart sisaldab ka sama summa eest tooteid, siis valisin kaks toodet nendest asjadest mida mu meigis kasutati ja kaks toodet veel lisaks. Ja natuke maksin veel juurde ka. Pean seda siis oma jõulukingituseks. 

Mis ma siis koju tõin....
*Matt Foundation matt vanilla  *Prime & Protect spf 15 medium
*Reflex Cover medium *Led Lipgloss glam

 See viimane on Eestisse jõudnud alles paar päeva tagasi ja minul oli see au olla esimene Eestis, kes selle endale ostnud on ;)  
Tegelikult oli Anna enda huultel just see sama huululäige ja see nägi lihtsalt imeline välja. Ja koju tulles avastasin, et see ka lõhnab suurepäraselt. Ma väga tihti selliseid ülivõrdeid ei kasuta aga selle huuleläike puhul võin vabalt kasutada küll :)
Ja eriti cool näeb välja ka!


Lõpetuseks julgen kõigile soovitada see tunnike Make Up Store'is veeta. Või lähenevatel jõuludel kellegile kallile selline kingitus teha. Või kasvõi niisama sealt läbi astuda ja midagi ilusat endale lubada :)

You Might Also Like

0 kommentaari