Meigilauale nii mõndagi

Tuesday, November 05, 2013

Siin on väike hunnik kosmeetikat, mis on viimasel kuul minu meigilauale sattunud. 

                            

Minu nahaarsti soovitus oli kasutada päikesekaitsega näokreemi ka sügisel ja talvel. Tänu sellele hoidsin silmi lahti, et kohe varsti lõppevale Joiki näokreemile asendus leida. Lumene sarjast sain proovida esialgu uue näokreemi testrit. Mulje jäi väga hea. Väikese arusaamatuse tõttu ostis Tanel selle kreemi mulle laeva pealt ära, mis oli tegelikult väga hea juhus. Nimelt oli seal pakkumine, kui ostad kaks sarja toodet, saad kehakreemi kingituseks kaasa. Nii ta siis tõigi mulle kreemid, millest ta ise midagi ei teadnud. 
Kui olen sarja kreeme mõnda aega kasutanud, siis plaanin ka väikest muljete jagamist  


                                       

Decléor Harmonie Calm silmakreemi sain kingituseks Sensa ajakirja tellides. Proovinud ma seda veel ei ole, kuna hetkel on kasutuses üks teine silmakreem. Kui see lõppeb, proovin kindlasti ja jagan  teistega oma muljeid. 
Gló Mineralsi Highlighter on toode mille sarnast minu laual veel olnud ei ole. Kindlasti hakkan selle sarja tooteid rohkem proovima, sest tahan oma näonahka võimalikult vähe koormata. Esimese tootena proovin siis Highlighterit. 


Siin ka siis veel kaks kreemi, mis sobivad hästi minu probleemsele näonahale. Mõlemad kreemid on Green Nature sarjast ja 100 % looduslikud. 
Avokaadokreemi sain kingituseks Taneli ema käest. Kasutanud olen mõned korrad ja seni olen väga rahul. 
Aloe Vera kreemi ostsin just täna. Tahan seda proovida mitte tselluliidi vastu, nagu potsikul kirjas, vaid just oma punetavale näole. Nimelt pidavat aloe vera leevendama Rosacea puhul ärritust. 
Kui olen pikemalt proovinud, oskan rohkem muljetada.Lõpuks ka midagi muud peale kreemide :)
The Body Shop väike tualettvesi. White Musk Libertine by Leona Lewis on ideaalne igapäevaseks kasutamiseks ja kaasas kandmiseks. Lõhn ei ole üleliia magus ja pisike pudel mahub iga suurusega käekotti. 
Lumene Natural Code sarjast on samuti täna ostetud huulepulk. Tahtsin sel sügisel midagi tumedamat proovida. Tegemist on Smile Booster huulepulgaga, toon Intense Plum 12. Muud ei oska selle kohta veel öelda, kui välja arvata see, et lõhn on sellel huulepulgal igatahes küll imeline :) 


You Might Also Like

0 kommentaari