Küll on tubli posti tädi :)

Thursday, November 28, 2013

 Postiljoni käik on viimasel ajal üsna rõõmustav olnud.
Enamus nendest asjadest on kuskilt tellitud, mõni üksik ise poest ostetud, sellest ka rõõm posti tädi käikude üle. Tegelikult on need pakid saadud erineva aja jooksul. Näiteks kingad ja saapad sain kätte juba kuu aega tagasi. Nüüdseks on aga uusi asju kogunenud juba arvestatav kogus, et siis nende kohta postitus ära teha.  
Vabandan ka ühe väikese eksituse pärast. Nimelt esimeselt pildilt on puudu kaks küünelakki ja üle üks huulepulk. Huulepulka olen juba Teile näidanud, kuid see tuli meelde peale piltide tegemist. Küünelakid said ostetud ka peale piltide tegemist, nii siis tegin uuesti ainult lähemad pildid.  

Esimeseks näitan Teile käekotti, mille tellisin Ebayst. Mulle meeldis koti suurus ja välimus piltidel. Kuid tegelikkuses ma kotiga rahul ei ole. Õnneks ei olnud hind ka just kõige suurem, nii et ... mis siis ikka. Koti kvaliteet ei ole just suurem asi. Must nahk on imelik krobeline, leopardi poolne osa kotist on täiesti alla arvestust ja lukk käib väga halvasti. Eks paistab, kui palju see kott üldse kasutust saabTeine käekott on tellitud Dresslink.com lehelt. Selle lehe leidsin kord niisama midagi muud otsides. Ja peab mainima, et olen rahul. Tellisin kaks kotti 10nda novembri paiku. Olin valmis oma asju ootama kuu aega, nagu ikka Hiinast paki saamisega. Kuid mu asjad olid kohal 25dal novembril. Ei uskunud, et nii ruttu :)  Plaanin sealt kindlasti veel tellida.
Nüüd aga seekordsest kaubast.
Selle käekotiga olen ülimalt rahul. Kott on täiesti normaalse kvaliteediga. Eriti võrreldes ebayst tellitud kotiga.
Lukud käivad hästi ja nahk on ka väga korralik. Arvan, et see käekott saab kõige rohkem kasutust :)Ka selle väikse koti tellisin Dresslink.com lehelt. Ei ole küll midagi erilist, kuid pettunud ma ka ei ole. Täiesti normaalne näeb välja, just selline nagu piltidel.Kingad on pärit Poolast. Esialgu plaanisin need oma väiksesse poekesse müüki tellida. Kuid kahjuks pettusin nendes palju. Värv pildil oli palju heledam ja mahedam. Ja kvaliteet ei ole ka just suurem asi.
Kingade tegeliku värviga olen siiski rahul, kuigi need erinevad pildist, aga müüki ma neid siiski ei pane. Need ei ole oma hinda väärt. Praegu seisavad mõlemad paarid kapi otsas kaunistusena :)  
Need saapad on ka Poolast tellitud. Nendega olen küll rahul.
Ideaalsed just meie porise talveilmaga käimiseks.  


Selle kampsuni tellisin jälle läbi Basaar´i äppi. Meeldis mulle see just sellepärast, et ta on suur, pikk ja soe. Kuid.... natuke nurisemist ka. Nimelt oli kampsunil palju niite väljas, mõned nööbid puudu ja suhteliselt topiliseks ka juba kulunud. Ühestki selliselt veast polnud kirjelduses juttu. Samas natukene näputööd ja igati normaalne kampsun talveks mantli alla.

Ja natuke asju ka meigilauale.
Alessandro Christmas Time kätekreemist olen juba küll juttu teinud, kuid näitan seda siiski veel kord. Lihtsalt nii hea kreem on.
Yves Rocher ripsmetuśś on minu hetke lemmik. Olin selle firma toodetest suht kahtleval arvamusel. Kunagi ammu sai sealt asju tellitud, kuid siis tulid jutud, et need on vanaks läinud asjad jne. Kadus soov sealt ilutooteid tellida. Nüüd aga, kui sain mõned kuud tagasi ämma käest kingituseks  selle sama ripsmetuśi, siis pean tunnistama, et minu jaoks paremat enam ei ole. Nii palusingi tal mulle uus tellida.
Loreali Color Riche küünelakid ostsin Selverist. Tavaliselt kui mul aega on ja kui üksi toidupoes käin, siis vaatan ka ilukaupade poolele. Seekord jäidki silma need küünelakid.
Toonid mis tee minu ostukorvi leidsid on 840 Black Diamond ja 836 Scarlet Tinsel.

You Might Also Like

4 kommentaari

 1. Kuule need kingad on ju nii ägedad! :D Ma tahaks nendega küll suvel ringi kõpsutada!

  ReplyDelete
 2. Aitäh Jaanika!
  Ega need sinna kapi otsa jää ka, suvel pistan kindlasti varba otsa, olgugi, et nad paistavad tegelikkuses "odavad" välja
  Ja tore, et kellegile veel meeldivad :)

  ReplyDelete
 3. Great findings!
  Don't miss a chance to win classy shoulder bag on my Blog. Check the latest giveaway:
  http://www.lucine-a.com/2013/12/siison-giveaway.html#more

  ReplyDelete