Jõuludele lähemale

Tuesday, November 26, 2013

     Siin on siis see postitus, mille lubasin oma viimases OOTD postituses. 

Nimelt käisime sel päeval Taneliga natuke poodides kolamas. Esialgse plaani järgi pidime minema ainult Koduekstrasse, et sealt ära osta klaaspõhjaga kandik, millest olen pikka aega unistanud. Kuid sealt sai alguse soov midagi ilusat veel koju tuua. Kuna kõikides poodides on jõulukaup ammu väljas, siis saigi sellest mitme tunnine shoping. 
Tegelikult olin esimese jõulu teemalise asja koju toonud juba eelmine päev. Selle imelise laterna leidsin Keila Selverist. Nägin seda seal mitu nädalat tagasi ja ei saanud seda enam peast välja. Nii ma siis selle koju tõingi, kui jälle Keilasse sattusin.
 Hinnaks oli laternal u 18 eurot

Selverist on pärit ka teine väike asjake. Otsisin teeküünalde jaoks ühte raamatukujulist karpi, mida olin näinud ühes ehituspoes. Kahjuks oli see juba läbi müüdud ja teised sarnased karbid erinevates poodides polnud nagu päris see, mida ma esialgu ette kujutasin. Siis aga nägin Tondi Selveris seda väikest klaasist purki/topsi ja ma teadsin, et see on ideaalne :)
Hinnaks u 8 eurot
Kõige uhkem ja kaunim väljapanek oli muidugi Horteses. Sinna oleks tahtnud jäädagi. Seal on nagu imeline jõulumaa. 
 Esimese hooga me sealt midagi erilist koju ei toonudki, lihtsalt ei suutnud valikut teha. Ostsime vaid mõned hüatsindid ja nipetnäpet Frodole.  Kuid võimalik, et lähen sinna veel tagasi :)

You Might Also Like

0 kommentaari