Uus ajakiri Sensa

Sunday, November 03, 2013

  Olen väga suur ajakirjade haige.
  Ostan värske ajakirja kohe kui see ilmub, sirvin kiiruga läbi aga lugema hakkan seda millegipärast alles siis kui juba uus väljas on. Tegelikult on mul vahelduva eduga tellitud ainult kaks põhilist Eestis ilmuvat naisteajakirja - Anne&Stiil ja Mood. Siis oli aeg kui mu postkastist hakkasid ajakirjad kaduma enne, kui mina need kätte sain. Tundus, et kellegile, peale minu, pakkusid need veel huvi. Lahenduseks lasin oma ajakirjad saata sõbranna aadressile, ka nii sain need kiiremini kätte kui poest ostes. Siis aga vahetas tema oma elukohta ja lõpetasin tellimise üldse ära. Lootes, et nii saan oma ''haigust'' natukene taltsutada. Eksisin.... ostan juba umbes aasta mõlemat ajakirja iga kuu poest.
  Muide, kunagi kui oma elukaaslasega koos elama hakkasin, siis palusin tal aidata minu sõltuvust taltsutada. See aga ei õnnestunud :)
 Nii.... nüüd aga asja juurde....
  Kindlasti olete näinud reklaame uue ajakirja Sensa ilmumise kohta. Mina igatahes olen näinud. Esimene mõte oli, et jälle mingi kahtlane asi välja antud. Ütlen ausalt, et eelarvamus oli nii negatiivne, et isegi ei hakanud esimest numbrit sirvimagi.
 Kuid reedel Toidumessil käies (sellest ka postitus tulemas), sattusin Sensat tutvustavate tüdrukutega kokku. Ja kui juba nii nina alla uus asi topitakse, siis peab ikka vaatama millega tegemist on. Ja oh seda rõõmu.... tundub, et olen leidnud uue lemmiku :)
 See ajakiri on mõeldud naistele, kuid ei sisalda seda sama, mida kõik teised naiste ajakirjad.

Peatoimetaja Merit Raju ütleb ajakirja kohta nii:
    Mitu korda oled sa seisnud kiiskavate kaanepiltidega uhkeldava ajakirjariiuli ees ja tundnud, et siin pole midagi päriselt mulle? Sa oled tüdinenud väljaandest väljaandesse korduvatest kaanepersoonidest ning värskeimad nipid deidi õnnestumiseks või nõuanded suhte alustamiseks ja lõpetamiseks ei paku sulle huvi? Sind ei paelu numbrist numbrisse korduvad artiklid stiilis sinine/hall/punane on uue hooaja moevärv?
Ajakiri Sensa on mõeldud sulle, kui tunned, et soovid sisukat lugemist ning igakuist mõttekaaslast ja inspiratsiooniallikat teemadel, mis sulle korda lähevad. Sensa moto on „Hingele pai“. Me teeme ajakirja sulle, kes sa hindad loomulikku ilu ja korras suhteid, vabadust valida ja oskust otsustada, enese arendamist ja vaimset ning füüsilist tasakaalu.
Sensa hoiakud, väärtused ja lähenemised kombineerivad vana ja uut, teadmisi idast ja läänest, lõunalaiuste ja põhjamaade temperamente, klassikat ja kaasaegset, teadust ja traditsioonide tarkusi. Sensa on trükitud keskkonnahoidlikult. Sensa ilmub iga kuu alguses. Igas numbris on vähemalt 124 lehekülge.
Sensa on ilus, täpselt nagu sina. Läbi selle ajakirja teeme sulle pai.
   
Mina olen oma esimesest ajakirja numbrist vaimustuses (ilmumise järjekorras on see küll teine number)!
Jagan siis Teiega ka oma lemmikumaid artikleid uuest ajakirjast SENSA

                 

                

                 

                 

                 

                 

                  

                 

You Might Also Like

0 kommentaari