Esimene tühjaks saanud potsikute postitus ehk siis Tühjad #1

Tuesday, November 12, 2013

No nii... siit ta siis lõpuks tuleb. Minu esimene tühjade postitus. Pildid on mul juba ammu postitusse üles laetud aga juttu juurde kirjutada on olnud väga raske. Mustandi all on see postitus olnud vist juba oma kuu aega :)Dushi all: Cutrin´i Sensitivism Conditioner, mis oli väga mõnus suur pudel (500 ml). Millegipärast on mul alati nii, et hakkan shampooni ja palsamit ühel ajal kasutama aga palsam saab alati enne otsa. Tean, et topin seda liiga palju korraga pähe aga mulle meeldib nii :)
Nii... muljed siis sellest palsamist on head. Kuna kasutasin seda järjest umbes vist pool aastat või rohkemgi, siis on raske aru saada, mida ta nii head tegi. Ilmselt mu juustele sobis, sest hullemaks need läinud ei ole. Lõhn oli sellel ka täitsa meeldiv.
Lõpuks olin nii tüdinenud ainult selle ühe palsami kasutamisest. Ja kartus, et juuksed on katki või rikutud oli nii suur, et ostsin omale veel Aussie 3 Minute Miracle maski. Sellest tootest olen rohkem vaimustuses. Põhiliselt just pudeli disaini pärast. Väga mugav, ei mingeid korke ega pumpasid. Lihtsalt pigistades pudelit tuleb välja nii palju kui soovid, nagu kreemi tuubistki :) Aga korki peale panna ei ole, mingi selline süsteem on, et jääb õhukindlalt kinni. Loodan, et saite mu mõttest aru :) Lõhn oli sellel maskil ka väga mõnus, nagu virsik.
Johanna Collection Fruiy Fantasy dushigeel seisis mul ka väga pikalt aga usinalt dushiriiulis. Lõppeda ta ei tahtnud kuidagi. Ostsin selle kunagi ainult lõhna pärast. Tugev õuna lõhn oli ka ainuke pluss selle toote juures, samas ka miinus. Mida rohkem ma seda pudelit pestes uurisin, seda rohkem keemiaks ma seda pidama hakkasin. Uuesti ma seda toodet enam kindlasti ei ostaks.


Näohooldus: Loreali tooteid kasutan tavaliselt päris tihedalt. Minule need sobivad.
Skin Perfection sarjast on minu suur lemmik 3in1 Purifying Micellar Solution. Uhhh, kui pikk nimi on mõnele asjale antud :)  Ilma selle puhastusveeta ma vist enam elada ei saaks. Tavaliselt ostan seda lausa mitu pudelit korraga, et mitte mingil juhul otsa ei saaks. Olen palju kuulnud/lugenud, et paljudele see vesi ei sobi, et ei võta piisavalt hästi meiki maha jne. Minul seda probleemi pole, ja kuna ma veekindlat ripsmetuśśi ka ei kasuta, siis on see ideaalne.
Järgmine toode on seisnud mul väga kaua aega reisikosmeetika kotis. Selles kotis on tavaliselt peale näo puhastusvahendi veel hambahari ja -pasta ning vatipadjad ja -tikud. 
Triple Active Velvety Toner oli mu viimane varupuhastusvahend. Kuigi see vist ei ole päris meigi maha võtmiseks loodud, siis mina seda just nii kasutasin. Esialgu töötas väga hästi. Aga lõpuks hakkas siiski natukene kleepuvaks muutuma. Võimalik, et toode läks lihtsalt vanaks.
Lumene Natural Code Keep It Cool näokreem ei avaldanud ka erilist muljet. Ei imendunud lõpuni minu naha sisse ja jäi kuidagi maskina peale. Oli aeg, kui ma ei teadnud, mis mu näonahal viga on, siis otsisin igasuguseid kreeme ja tooteid, mis vähendaksid punetust.  Ja minu arust ei teinud seda see kreem ka. Aga lõpuni ma selle kasutasin, järelikult ikka nii hull ei olnud, et ära oleks pidanud viskama.
Matis Reponse Yeux Eye Contour Balm oli väga mõnus silmakreem. Erilisi muutusi ma kreemi kasutamisel küll tähele ei pannud aga meeldis see, et kreem ei lõhnanud üldse.  Halb asi oli aga see, et kreemi tuli liiga palju korraga välja. Liiga suur auk oli tuubi otsas.


Seebid: Nurme Seep on minu suur lemmik looduslike toodete pärast. Eriti pärast nende kahe seebi kasutamist. Pediküüriseep meeldib vist kõigile, kes seda proovinud on. Halba ei ole ma selle kohta küll kellelki kuulnud. Ja enne kui see esimene seep otsa sai, oli mul juba teine kapis ootamas.
Sügavpuhastav Näoseep sai ostetud Tanelile, ta oli pidevalt hädas oma väga rasuse naha puhtaks saamisega. Ja nüüd ei saa ka tema ilma selle seebita enam hakkama. Mõtlesin, et proovin ise ka siis millest selline elevus ja pean tunnistama, et ka minu nahale sobib see hästi. Kuigi minu nahk on pigem kuiv, siis kartsin, et seep kuivatab liigselt, aga eksisin. Edaspidi näppan Tanelilt seda seepi veel.


Lõhnad: Kui kunagi Dsquared Potion lõhna testrit proovisin, siis hakkas see mulle nii väga meeldima, et palusin sõbrannal laeva pealt selle endale tuua. Kui aga lõpuks lõhna kätte sain ja kasutama hakkasin, siis tundus nagu hoopis teise lõhnana. Siiski kasutasin ma selle pudeli lõpuni, isegi suuremate emotsioonideta. Minu jaoks on see lõhn natukene liiga mõru, armastan magusamaid lõhnu.
Sellest ka minu uus suur lemmik Escada Especially. Ka selle lõhna avastasin testrit proovides. Tavaliselt ma enne lõhna ei ostagi, kui olen saanud testrit kasutada. Poes võib ju lõhn hea olla aga kuidas ta minu peal poest väljas lõhnab ?... seda ju ei saa teada. Escada lõhna tahan kindlasti veel kasutada.  


You Might Also Like

0 kommentaari