Alessandro Striplac ja Christmas Time kätekreem

Friday, November 22, 2013

Eelmine nädal lasin oma küüned lakkida Alessandro Striplac peel-off uv/led küünelakiga.
Meie hotelli ilusalongis on see sari juba mõnda aega olemas olnud, ja lõpuks tuli soov minul ka oma küüntel proovida.
Olen oma küüned hoidnud võimalikult naturaalselt juba kaua aega. Lasin toibuda pärast aastaid geelküünte kandmist. Nüüdseks on nad ilusad siledad, kuid siiski veel õrnad murduma. Tegelikult see oli kunagi ka põhjus, miks üldse geelid küüntele panna lasin. Tavalise küünelaki peal püsimisega oleme me vist hädas kõik olnud. Nii siis soovisingi midagi uut proovida.
Selline jutt on Striplaci kohta nende kodulehel:

Avastage tõeline küünelaki tehnoloogia ime, mis muudab iluajalugu. Maailma esimene küünelakk, mis püsib palju kauem kui tavaline küünelakk, ei kihistu, eemaldamiseks pole vaja kasutada lahustit või küünelaki eemaldusvahendit. Lihtsalt tõmmake Striplac küüntelt maha kui soovite vaheldust ja uut värvi! Striplac on küünelakk, mitte küünt kattev kile! Peale Striplac küünelaki eemaldamist on küüs terve ning kahjustusteta.
Striplac eelised
  • Mugav ja kiire peel-off eemaldamine
  • Lahusti/atsetoonivaba
  • Püsivus kuni 10 päeva
  • Kinnitub 60 sekundiga LED lambi all – ei vaja aega kuivamiseks
  • Särav tulemus kuni eemaldamiseni
  • Kriimustuskindel – ei kihistu
  • Kaitseb ja tugevdab naturaalset küünt
  • Lihtne peale kanda
Minu muljed:
 Peale kandmine oli väga kiire ja lihtne. U 30 minutit ja valmis.
 Esiteks öeldi mulle kohe, et esimene kord ei püsi see peal kindlasti mitte nii hästi. Hea kui 3 päevagi. Ja edaspidi hakkab iga korraga paremini püsima.
 Ok, minul püsis ideaalselt 4 päeva ja 5nda päeva hommikul oli põidlal äär lahti. Lasin selle kohe uuesti teha, lootuses, et kui teised veel püsivad, siis pole vaja kohe maha võtta. Kahjuks mu lootus pettis mind ja samal päeval hakkas mõnelt küünelt veel lakk lahti minema. Kannatasin nii veel järgmised kaks päeva ja 7 päeva õhtul võtsin kõik maha.
 Maha võtmine oli ka suhteliselt lihtne. KUID... kahju oli oma küüntest. Mu niigi õrnad ja pehmed küüned olid jälle rikutud. Kahjuks unustasin teha pildi, et saaks ka Teile näidata mis mu küüntest alles jäi :(  Olen natuke kurb. Lakk kiskus oma küünest osakesi kaasa. Küüneplaat oli pärast laki eemaldamist krobeline ja katki. Paremini ei oska ma seda sõnastada. Ja tänu sellele ma seda hetkel enam peale panna ei taha. Arvan, et see sobib neile paremini kellel tugevam küüneplaat. Mina oma küüsi kahjustada enam ei raatsi.
 Kuid nüüd seda postitust kirjutades avastasin nende kodulehelt, et on olemas ka spetsiaalne aktivaator, mis hõlbustab laki maha võtmist. Oleks mulle sellest keegi rääkinud, poleks ma ise hakanud seda maha kiskuma. Ja võibolla oleks mu küüned praegu paremas seisus?


Teine asi Alessandrolt aga meeldib mulle VÄGA VÄGA!
CHRISTMAS TIME kätekreem on tänaseks minu üks uusi lemmikuid.
See lihtsalt lõhnab nii mõnusalt, täpselt nagu jõulud. Ja kreem ise on ka väga mõnus. Imendub hästi ja kiiresti ning ei jäta käsi kleepuma.
Kuna minu töö on selline, et olen sunnitud tihti käsi pesema, siis kuivavad need mul pidevalt. ``Tänu`` sellele olen kätekreemidest sõltuvuses, eriti talvel ja tööl olles.
See kreem aitab mind alati, kuigi ma väga tihti ei raatsi tööl seda kasutada. Paar korda päeva jooksul aga siiski luban omale seda luksust ja kreemitan oma käsi jõulude järgi lõhnava kreemiga.
Meie maja salongis on kreemi saada kahes suuruses, 100ml ja 30ml. Müügis on ka sama sarja küüneviil.
Mina soovitan seda kreemi väga. Miks mitte kellegile kingikotti pista :)

You Might Also Like

0 kommentaari