Väike tiir linnapeal

Tuesday, August 13, 2013

  Enne Hiiumaale puhkusele sõitu sain veel kiirelt linnas paar shopingu tuuri teha.
Teadsin juba ammu aega tagasi, et tahan proovida Lush´i huulekoorijat. Samuti tahtsin Tanelile proovida anda/osta Nurme Seebi Näoseepi. Ja nii oligi vaja poodi minna.

Huulekoorijat ostma minnes oli vaja ka sõbrannale sünnipäevaks midagi osta. Kuna olen varem talle just kehakoorijaid viinud, siis mõtlesin ka seekord traditsiooni mitte rikkuda. Lasin Lush´i poe müüjal midagi huvitavat soovitada. Ja loomulikult on vaja ju ka endal sama asja proovida :) You Snap the Whip on hard core, süsimust kehavõi pehme, paitatava, mustsõstalõhnalise naha saavutamiseks. Nii on kodulehel selle toote kohta kirjas.Näoseepi olen varem ka otsinud, kuid tundub, et tegemist on hitt-tootega, mis ruttu läbi müüakse. Lõpuks leidsin selle Kaubamaja kaubatänaval asuvast mahetoodete poest.


  Paar päeva varem Carmeniga poodides kolades jäid talle silma Seppäläs eriti ägedad püksid. Tema jalas olid need ikka väga kihvitid aga kuna ta sooviks olid siiski punased püksid, siis jäid need mustad seekord poodi. Samas aga minule hakkasid need nii väga meeldima, et ajasin õiget suurust mööda linna taga veel mitu päeva. Ka uut valget käekotti olen ammu aega tahtnud. Ja nüüd oli just see õige kott allahinnatud 50%, mis tegi mind eriti rõõmsaks :)
See on täiesti õige suurusega ja käib pealt lukuga kinni, mis on väga oluline.


Tegelikult sain nendel päevadel veel mõne uue asja aga sellest juba järgmine postitus.

You Might Also Like

0 kommentaari