Midagi roosat

Sunday, June 09, 2013

Üks päev arsti juurest tulles ja toidupoest läbi lipates jäi ette ka üks pisike jalanõu poeke. Ei suuda ma isegi haigena neist eemal olla :) Kindlasti oli oma osa ka sellel, et hetkel jalas olevad kingad olid juba kannale villi hõõrunud.
Korraks sisse piiludes jäid silma ühed heleroosa ja mustaga papud. Ega muidu vist poleks proovima hakanudki aga siis nägin ka hinda.... Suu jäi lihtsalt lahti. 3 euro eest pole ma kunagi varem mugavat jalanõud saanud, ma lihtsalt pidin proovima. Ja kui mõnusad need jalas olid (võimalik ka, et mugavustunnet suurendas see nõme vill seal kanna peal, või pigem et papud ei puutunud seda kohta )
Väljanägemine võibolla mõne arvates ei ole just suurem asi aga väga mõnusad suvel jahedama ilmaga varba otsa lükata. Mina olen rahul! Ja kuulge.... 3 euri ainult!Seda pisikest pläskut nägin kunagi Tanelil tööl külas käies Tallinki laeva peal. Sel momendil ma seda ära ei ostnud, kuid olin aeg ajalt ikka Tanelile meelde tuletanud, et mul oleks seda pläskut siiski vaja. 
Lõpuks ta mulle selle üllatuseks tõi, kui olin ise oma soovi juba unustanud. 
Seni pole ma veel kasutuskohta leidnud, kuid arvatavasti see mu autovõtmete külge rändab (tühjalt siiski).  Ise ka imestan, et kuidas saab üks asi nii minulik olla :)You Might Also Like

0 kommentaari