Ilu staff

Friday, May 10, 2013  Mõni aeg tagasi ostsin meie enda Kalev Spa ilusalongist mõned vajalikud tooted.
Tegelikult mitte nii vajalikud, kuid kui Goldwelli toodetele oli -40%, siis on midagi sealt kindlasti vaja :)  Veel ostsin Taneli jalgade hooldamiseks ühe Alessandro ´´imevedeliku´´.
   Ja kuna salongi administraator teab hästi, et mulle väga meeldib Kalahari kätekreem, siis pani ta mulle paar kingitust ka kotti :)Kalahari kreemi fänn olen ma kindlasti. Eriti mugav on seda pisikest pudelit kotti pista ja vajadusel oma käekesi niisutada :)
Nahapaksendite eemaldusvahendi proovisime ära paar päeva hiljem. Ütleme nii, et asi töötab küll hästi, kuid suhteliselt ebamugav on seda vahendit talla alla panna. Sain salongist mõne soovituse kaasa ka, kuid vatipatja toidukile abil jala alla kinnitada on ikka ka nõme. Igaljuhul tehtud me saime, ja tulemusega võis isegi rahule jääda. Kuigi Taneli jalgade puhul tuleb seda protseduuri korrata veel korra või paar, meeste jalad on ju alati tugevama nahaga.
Loreal Nude Magique CC kreemi ei plaaninudki ma nii ruttu osta, kuid Prismas jäi ta silma soodushinnaga. Hind oli midagi 7 euroga.
Kahtlesin, kas see roheline kreem ikka tõesti nahatooni läheb, pidin tõdema, et nii see tõesti on. Oma näole kandes jäid mõned kohad natukene nagu ketendama. Arvan, et see ehk oli mu enda koorimata naha pärast. Hetkel ma veel uuesti proovima ei kipu, kuna kreem on minu heledale nahale praegu natuke liiga tume. Ootan kuni olen natuke päikest juurde saanud. Üld juhul olen kreemiga rahul, punase katab ilusti ära ja nahk jääb ilusa kumaga.

Järgmist Loreali toodet olen juba mõnda aega kasutanud. Ja kindlasti ostan seda puhastusvahendit veel. Seni olen pidanud oma silmadelt meiki eemaldades päris tugevalt nühkima. Selle veega aga seda enam ei pea. Teen vati kergelt märjaks, hoian mõned sekundid silma peal ja tõmban kergelt üle ripsmete. Ja ongi puhas. Minule sobib see puhastusvahend väga hästi.

You Might Also Like

0 kommentaari