Ebay-st ja mujalt

Wednesday, March 13, 2013

Need asjad olen viimasel ajal tellinud ja ostnud. Ja nüüd lõpuks leian võimaluse need pildid siia üles panna.Olen ammu ammu tahtnud omale mini lõhna pulka. Nüüd siis võtsin lõpuks ennast kokku ja tellisin ära. Värvide valik oli päris suur aga mina tahtsin musta. Juba plaanin neid veel juurde tellida, igati hea ju kui iga lõhna jaoks on erinev pulk ja värvide järgi erisatatavad ka.
 Hinnaks oli koos transpordiga umbes 3 euri.
http://www.ebay.co.uk/itm/Super-Hot-Similar-Travalo-Refillable-MINI-Perfume-Bottle-perfume-atomizer-spray-/271053883199?pt=AU_Women_Accessories&var=&hash=item3f1c12073f


                                        Selle keti ostsin Ebay oksjonilt, hinnaks umbes 7 euri.                             Ka selle keti ostsin Ebay oksjonilt, ja tema hind oli umbes 4 euri.
 Natuke kahetsen, et selle üldse ostsin, mingi loll hetke ost oli vist. Aga silt on veel küljes ja kandnud ei ole seda ka veel... Ehk õnnestub maha müüa :)                 Pintsiltele sain ka uue kodu. Nüüd mahuvad kõik ilusti ära ja jääb veel varugi. Tegelikult on see mõeldud küünlajalaks, aga mulle meeldib ta niimoodi paremini.
 Ostsin selle Selverist ja hinnaks oli üle 6 euro (ilmselgelt liiga palju, aga oli ju väga vaja)
Selle roosa silikoonist kotikese ostsin New Yorker´ist.
Meeldima hakkas mulle just see ilus erk roosa ja kuldse keti kombinatsioon.
Hinnaks oli umbes 10 euri.
Ja viimaseks üks hea näo kreem. Olen eesti ilublogijate kiidusõnu selle sarja kreemida kohta palju lugenud. Ja kuna mu näonahk oli juba kohe maha põlemas, otsustasin ka seda kreemi proovida.
Mu nägu oli suht arusaamatutel põhjustel juba vaikselt tume punaseks muutumas. Praegu ongi mul eelmise uue näokreemi ja BB kreemi kasutamises paus, kuna ei tea kummast see põletav tunne tekkis. Suurest hirmust lõpetasin mõlema kasutamise ära. Nüüd peaksin vist ükshaaval neid tasapisi uuesti proovima hakkama, ehk tuleb niimoodi välja kumb mu nahale siis ei sobinud. Ei raatsiks mõlemat niisama ära ka visata.
Igaljuhul see kreem tegi mu näo korda, mille eest olen talle ülimalt tänulik :)                              Selle keti tellisin ka Ebay oksjonilt. Hinnaks oli u 9 euri.Käevõru, samuti Ebay oksjonilt. Hind u 2,50.

You Might Also Like

0 kommentaari