Sõbrapäeva saak :)

Saturday, February 16, 2013

Valentinipäev algas päris hästi. Postkontorist sain kätte www.chiarafashion.co.uk -st tellitud asjad. Paki lahti tegemisega pidin kannatama õhtuni, sest päev oli tihe.
 Käisin töökaaslasega koos Venus klubis Bols Grand Prix 2013 võistlusi vaatamas. Äge on vaadata kuidas võistlejatel käed värisevad. Nii tahaks ise ka sinna maani jõuda, et võistlemas käia.
 Pärast oli väike lõuna Tommi Grillis. Kuna pidin hiljem Külliga kokku saama, siis ei näinud ma mingit mõtet vahepeal koju minna. Käisin hoopis Baggys poest läbi ja ootasin Küllit Kalevis. Baggys poest leidsin ma muidugi palju ilusaid saapaid aga olin vapper, suutsin EI öelda. Ostsin hoopis omale ühed vajalikud trenni papud. Ilusad kevadised ja päris mugavad. Igati oma 11 eurot väärt.
 Õhtul tegime Külliga väikese tiiru Viru Keskuses, kus ma muidugi ühed ÜLI ÄGEDAD kingad leidsin. Need maksid siiski liiga palju, kuigi olid alla hinnatud. Lohutasin ennast sellega, et autos ootavad mind tellitud kingad.
 Pärast oli veel Kalevis trenn plaanis. Tanjaga läksime BodyBalance´i. Üle 15 aasta lõpuks läksin mina trenni.... USKUMATU.  Ja leidsin just selle õige. Edaspidi on plaanis sinna trenni veel minna.
Väga mõnus treener ja trenn ise ka. Rahulik aga samas tõhus. Täna on teine päev pärast trenni ja ikka veel on mõned lihased valusad.
 Nii.... ja siis lõpuks koju jõudes.... sain lõpuks oma paki lahti teha... Nii vahva...
Kingad on ikka killerid küll. Kuid suht mugavad.Kleit on ka täitsa paras, kuigi on 14 suurus. Järelikult olen päris paksuks läinud  :)
Ja need on minu uued trenni papud...

You Might Also Like

0 kommentaari