Tänane õueskäik

Wednesday, October 24, 2012

  Käisime täna Tannuga õues kolamas.
 Esimene käik oli turule. Praegusel sügisesel ajal on kõik kohad kõrvitsaid täis. Eriti Ameerikas, seal käib tõsine Hallooween'i hullus. Meil see veel nii popp ei ole. Siiski on vahva näha, et keegi on viitsinud meie oma Eesti kõrvitsatele ka näod pähe teha :)
  Edasi oli väike peatus Meriväljal. Sealt mereäärset nähes tuli idee minna edasi Viimsi poole laineid vaatama. Täna on väljas meeletult tugev tuul. Ja lained olid ikka vägevad. Kahjuks pildile neid korralikult ei saanud. Ise olin loll ja ei pannud ennast piisavalt soojalt riidesse, et suures tuules vastu pidada :)

  Hiljem poes käies, astusime läbi ka Ökoviis loodustoodete poest. Sealt avastasime päris mitu põnevat toodet, mida kindlasti proovida tahame. Täna võtsime sealt kaasa Lilleoru Issa tee ja mõned isuäratavad öko sokolaadid. Tee peaks puhastama hingamisteesid ja üldse külmetushaigusi peletama.
Sokolaadid oli ka väga head, eriti valge sokolaadiga. Meie ei hakanud kohe riskima ja suurt sokolaadi ostma (võtsime pisikesed) aga järgmine kord võtan kindlasti suure! Nii maitsev oli!


Selline mõnus päev siis täna!

You Might Also Like

0 kommentaari