Saka Cliff Hotel & Spa

Sunday, October 21, 2012 Sel nädalavahetusel käisime perega Saka mõisas puhkamas. 
Enne sinna sõitu käisime veel Rakveres vanaema juurest läbi. Saka mõis asub Rakverest veel 55 km Narva poole. 
 Kohale jõudsime u poole viie aeg. Väljas oli selleks ajaks juba päris hämar. Kui asjad lahti pakitud, oli aeg ujuma minna. Suht pisike ümmargune bassein ja paar erinevat sauna, see oli ka kõik. Üldkokkuvõttes oli aga väga mõnus. 
 Pärast mõnulemist, oli plaan minna restorani. Kuna me hoolitsustele aegu ei saanudki, siis mõtlesime, et sööme selle eest midagi eriti head ja palju :)
 Meie emaga sõime Pardifileed kartulitünni ja porgandi-apelsinipüreega. Liisu sõi Kanapastat ilma kanata ja Sepp Võikala porgandi-kartulipüree, küpsetatud ürditomati ja sidrunikastmega. Paetoiduga jäime kõik väga rahule. 
 Magusaks sõime Portveinis hautatud pirni mascarponevahuga, Liisu Jäätisevalikut kuuma mündikastmega ja Sepp Saka mõisa sokolaadikooki veini-toorjuustuga ja õunakastmega. Sain natukene teiste magustoite ka maitsta aga minu pirn oli ikka kõigist üle. Seda söök kindlasti iga kell veel ja veel :)
 Pärast head veini ja ülihead sööki jalutasime tagasi hotelli majja. Sepp võttis vastuvõtust meile kolmele veel ühed Vana Tallinnad. Liisu pitsi võtmine oli suht naljakas vaatepilt. Tegin sellest isegi pilti.  Istusime veel tunnikese ja läksime magama ära. Olime kõik päevast väsinud.
 Hommikul äratas Frodo meid päris vara üles, kuid üritasin natuke veel venitada tekki üle pea tõmmates :)  Lõpuks siiski lohistasin ennast voodist välja ja lippasime sööma. Tagasi tuppa minnes tegime veel mõisakass Santsule paar paid ja läksime pakkima. 
Selline oligi meie väike mõnus puhkus Saka Cliff Hotel & Spa´s

You Might Also Like

0 kommentaari