Bollywood

Tuesday, September 25, 2012

 Eile õhtul olid meie hotelli receptionistid kutsutud tutvuma restoraniga Bollywood. Minu suureks üllatuseks ja muidugi rõõmuks kutsuti mind ka kaasa. Bollywood asub Pikal tänaval. Hea otse töölt lipata.
Istusime seal vist umbes 4 tundi. Koht on väga mõnus ja ühed omanikest (kellega laua taga istusime) olid ka väga toredad inimesed.
Toit oli suhteliselt vürtsikas, mis on vist tavaline India köögis. Eelroad, mis meie saabudes olid küll juba jahtuda jõudnud, olid väga maitsvad. Proovisin mingit asja baklazaaniga, täitsa hea (kui arvestada,et ma ei fänna seda asja just). Üks asi oli nagu juurviljadega täidetud küpsis, see ka maitses. Ja kolmas oli vist taignas kala ja krevett, see oli juba natuke liiga terav minu jaoks. Kastmed eelroogade kõrval (eriti magus-hapu) olid ka super head.
Mina väga vürtse ei armasta ja sellepärast ma oma tellitud Goa mereanni karrit väga palju süüa ei suutnud. Lootsin küll, et tellisin maheda toidu. Sain proovida Külli tellitud krõbedat lammast ka natukene. See oli küll väga hea.
Eraldi on lehekülg menüüs ka taimetoitlastele. Et nemad ei peaks teiste toitude vahelt otsima. Väga mugav.
Lõpetuseks proovisin sokolaadikooki ja kõrvale capuccino. Kook oli super aga capuccino... see oli üli üli hea! Kohe oli tunda,et kohvioad ei ole mingid tavalised. Seda läheks ma sinna veel jooma :)
Proovisin teha natukene pilte ka. Kahjuks ei õnnestunud toitudest häid pilte saada, telefoniga hämaras ei tule midagi välja.
Üks koht seal restoranis, mis väärib kindlasti tähelepanu, on toalett. Ei saanud sellest kohast pilti tegemata jätta :)
Mulje kohast jäi väga hea ja soovitan vürtsi armastajatel sinna kindlasti minna!posted from Bloggeroid

You Might Also Like

0 kommentaari